Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Działka pod zabudowę wielorodzinną !!

Numer oferty : 115-2018
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Działka
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Chojnice
1,500,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 6847 m2, usytuowaną w ponad 40 - tysięcznym mieście powiatowym Chojnice przy ulicy Gdańskiej, w województwie pomorskim.

 

Znakomita lokalizacja, przy drodze wylotowej z Chojnic do Starogardu Gdańskiego, przesądza o jej atrakcyjności na działalność inwestycyjną.

 

Teren ten jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego miasta Chojnice III.12.MW- tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

 

Media:- woda, prąd, gaz i kanalizacja wzdłuż drogi, przy granicy działki.

 

Dojazd wygodną szosą od ulicy Gdańskiej. W pobliżu zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, mnóstwo terenów zielonych, co powoduje możliwość utworzenia cichego, spokojnego osiedla zabudowy wielorodzinnej.

 

Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiadującej o powierzchni 2141 m2 za cenę 335 tyś zł.

 

Chojnice to prężnie rozwijające się miasto w województwie pomorskim. Do Gdańska mamy 120 km a do Bydgoszczy około 100 km. Dookoła mnóstwo miejscowości turystycznych, czystych jezior, tras kajakowych, lasów bogatych w runo leśne oraz ścieżek rowerowych.

 

 

Działka inwestycyjna, powierzchnia daje potencjalnym inwestorom różnorodne możliwości zagospodarowania terenu, ogromny potencjał do wykorzystania, jedna z ostatnich tego typu działek w Chojnicach !!

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu !!


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót