Oferta 2109-0220

Obiekt

Okazja dla inwestorów !!

Nowa Wieś

1000 ㎡ | 4890 ㎡

1 290 000 PLN
1 290 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Obiekt
  • Metraż: 1000 ㎡
  • Metraż działki: 4890 ㎡
  • Stan: Do remontu
  • Rynek: Wtórny

OBIEKT IDEALNY DO ADAPTACJI POD PRYWATNĄ KLINIKĘ, DOM SPOKOJNEJ STAROŚCI i nie tylko….!!!!!

Oferujemy do sprzedaży budynek po byłej placówce oświaty – szkole, o powierzchni około 1000 m2, posadowiony na działce o powierzchni 4890 m2 we wsi Nowa Wieś, w powiecie człuchowskim, gminie Przechlewo.

Obiekt składa się z jednopiętrowego ( 2 poziomy) budynku szkoły z szerokimi korytarzami prowadzącymi do przestronnych sal z dużymi oknami wychodzącymi na szkolny ogród, z których każda może zostać dowolnie podzielona na mniejsze pomieszczenia. Do budynku prowadzą dwa wejścia, a trzecie to wejście do dwóch niezależnych mieszkań. Budynek częściowo podpiwniczony. Znajdziemy tu również zaplecze kuchenne, stołówkę, salę gimnastyczną, łazienki.

Szkoła posiada własną kotłownię zasilającą ogrzewanie centralne, kanalizację, przyłącza wody i prądu.


Ogólny stan budynku można określić jako dobry, wymieniono całe pokrycie dachowe włącznie z orynnowaniem. Mury zdrowe, okna drewniane, okna pcv w dwóch niezależnych mieszkaniach, które przeszły częściowy remont.

Obiekt idealnie nadaje się na dom spokojnej starości, ze względu na położenie w cichej i malowniczej okolicy na dużej działce o idealnym kształcie umożliwiającym w przyszłości rozbudowę obiektu, jeżeli zaszłaby taka potrzeba. Przylegający teren można bez trudu przekształcić w zaciszny ogród z alejkami spacerowymi, na terenie działki znajdują się wieloletnie wierzby oraz piękny dąb, które dają schronienie w upalne dni. Szkołę można również zaadoptować w dowolny sposób na halę produkcyjną lub magazyny z biurami i pomieszczeniami administracyjnymi, na klinikę, centrum odnowy biologicznej, itp.

Miejscowość Nowa Wieś otaczają pola, lasy bogate w runo leśne, w najbliższej okolicy znajduje się mnóstwo jezior. Okolica sprzyjająca wypoczynkowi ze względu na czystość powietrza i piękne krajobrazy. Do najbliższego miasta Chojnice dzieli nas około 30 kilometrów.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania !!

Oferta numer: 2109-0220

www.chbn.pl

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Anita Sawa

tel. 720 33 22 33
email: anita@chbn.pl