Oferta 2202-0028

Obiekt

Kompleks hal produkcyjno- magazynowych !!

Zagórki

4739 ㎡ | 6794 ㎡ | 1 piętro

2 400 000 PLN
506 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Obiekt
  • Metraż: 4739 ㎡
  • Metraż działki: 6794 ㎡
  • Stan: Do odświeżenia
  • Rynek: Wtórny

Dane szczegółowe:

  • Miejsce parkingowe
  • Centralne ogrzewanie

Mamy zaszczyt zaprezentować ofertę sprzedaży kompleksu dużych hal produkcyjno- magazynowych, usytuowanych w miejscowości Zagórki, w gminie Człuchów, w powiecie człuchowskim, w województwie pomorskim.

Całkowity metraż powierzchni hal wynosi 4739 m2, powierzchnia gruntu z kolei to 6795 m2. Nr działek to 421/78 oraz 421/79.

Dogodny dojazd drogą gminną asfaltową. 1 km od zjazdu z drogi wojewódzkiej Chojnice- Człuchów, łączącej te miasta z Gdańskiem i Koszalinem.

Media: prąd, kanalizacja oraz sieć wodociągowa-gminna. Na dachu- solidne pokrycie blachą, w dobrym stanie rynny spustowe odprowadzające deszczówkę.

Ogrzewanie obiektów za pomocą własnej kotłowni na drewno, składającej się z trzech, dużych pieców, odprowadzających ciepło po wszystkich halach i pomieszczeniach.

W skład kompleksu wchodzą: cztery ogromne hale w których mieści się produkcja oraz magazyny, na piętrze największej z hal mamy obfite zaplecze biurowo- socjalne.

Każda z hal posiada duże wrota umożliwiające wjazd wszelkiej maści autom dostawczym i ciężarowym, dodatkowo do jednego z obiektu mamy przystosowane trzy rampy załadunku oraz rozładunku z wygodnym podjazdem od tyłu dużych aut ciężarowych.

Wszystkie pomieszczenia w obiektach ogrzewane, stolarka okienna w całości PCV, podłogi z betonowych płyt z utwardzoną pod nimi odpowiedniej grubości wylewką, przygotowane pod transport po nich ciężkim sprzętem.

Wysokość hal to 3,60 m przy ścianach, wysokość do kalenicy to 6,10 m. Obecnie mieści się tu wygaszana stopniowo oraz przenoszona w inne miejsce produkcja mebli oraz różnego rodzaju akcesorii oraz elementów drewnianych, wnętrza pomieszczeń posiadają odpowiednie wyciągi powietrza oraz kurzu.

Istnieje możliwość przejścia z poszczególnych hal wewnątrz obiektów, są ciągi komunikacyjne.

Do wszystkich obiektów możliwy wjazd od tyłu, gdzie są również odpowiedniej wielkości wrota i bramy wjazdowe.

Ważnym aspektem omawianej nieruchomości jest jej szerokie zaplecze biurowe, które posiada około 650 m2 powierzchni. Mieści się ono na piętrze jednej z hal. Znajdziemy tam szereg pomieszczeń służących za biura dla kierownictwa i gabinety dla szefów, sześć toalet z podziałem na damskie i męskie, trzy stanowiska z natryskami dla pracowników, obszerna stołówka, zaplecze socjalne wraz z niezbędnym sprzętem AGD do przygotowywania posiłków, przebieralnie z szafkami pracowniczymi przygotowane dla 120 pracowników, kilka pustych pomieszczeń pod różne potrzeby, archiwum oraz serwerownia.

Całość posesji ogrodzona, z bramą wjazdową prosto z drogi gminnej. Podjazd od frontu w całości wyłożony kostką brukową, z boku gdzie mieści się kotłownia- wewnętrzna droga, utwardzona płytami betonowymi, prowadząca do ww już wjazdów od tyłu dla ewentualnego transportu. Elewacja budynku oraz wnętrze pomieszczeń socjalno- biurowych kilka lat temu przechodziła gruntowny remont co widać gołym okiem przechadzając się po obiekcie.

Ważną informacją jest też to, że cena widniejąca na ogłoszeniu jest ceną netto.

Do powiatowego Człuchowa zaledwie 4 km, do Chojnic- 8 km. Bardzo dobre połączenie z ważną strategicznie obwodnicą Chojnic dla transportu ciężarowego do większych miast takich jak Bydgoszcz, Gdańsk, Koszalin czy Piła.

Duża powierzchnia hal, bardzo dobry stan budynków, szerokie zaplecze biurowe, bliskość ważnych węzłów komunikacyjnych !!

Zalety tego obiektu można by mnożyć w nieskończoność !!

Zapraszamy do kontaktu !!

www.chbn.pl

nr oferty: 2202-0028

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Mariusz Hoppe

tel. 720 092 092
email: mariusz@chbn.pl