Oferta 151-2018

Dom

Dwa domy + warsztat przy drodze krajowej nr 22!!

Rytel

240 ㎡ | 1070 ㎡

800 000 PLN
3 333 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Dom
  • Metraż: 240 ㎡
  • Metraż działki: 1070 ㎡
  • Rynek: Wtórny

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej wraz z funkcjonującym warsztatem stolarskim z pomieszczeniami socjalnymi oraz wolnostojącym domem w stanie do wykończenia. Całość zlokalizowana na dwóch działkach o łącznej powierzchni  1070 m2 , w miejscowości Rytel,

bezpośrednio przy drodze krajowej nr 22, w powiecie chojnickim, w województwie pomorskim.

W skład poszczególnych budynków wchodzi:

Dom w zabudowie bliźniaczej: w skład którego wchodzi:

– parter ( wiatrołap, salon, kuchnia, łazienka)

– I piętro ( trzy sypialnie, łazienka oraz wyjście z korytarza na zadaszony taras)

– poddasze użytkowe- jedna przestrzeń

Budynek o powierzchni ok. 100 m2, częściowo podpiwniczony. Wszystkie okna PCV, nowoczesna zabudowa kuchenna- w cenie nieruchomości. Oświetlenie- nowe żyrandole kryształowe.  Łazienka po kapitalnym remoncie, z nowymi grzejnikami firmy PURMO.

Budynek warsztatowy – parterowy o powierzchni ok. 100 m2- który składa się, z dużego pomieszczenia oraz zaplecza socjalnego. Budynek wymaga odświeżenia, wszystkie okna drewniane. Atutem warsztatu są dwie duże bramy wjazdowe.

Budynek wolnostojący warsztatowo-mieszkalny o powierzchni ok. 140 m2, w skład którego wchodzi:

– parter: duże pomieszczenie z bramą wjazdową, łazienka, pomieszczenie socjalne oraz kotłownia.

– poddasze- jedna duża przestrzeń z możliwością podzielenia i zrobienia odrębnego wejścia. Wszystkie media w budynku ( woda, kanalizacja oraz prąd).

Ogrzewanie dla wszystkich trzech budynków za pomocą pieca CO lub olejowe oraz mamy też nowiutki piec na pellet, odpływ liniowy.

Obiekt nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej, dzięki ogromnej przestrzeni, wielkości pomieszczeń, możliwości przearanżowania wnętrza oraz istnieje możliwość przekształcenia części warsztatowej na inną działalność gospodarczą.

Nieruchomość znajduje się na działce narożnej bezpośrednio przy drodze krajowej nr 22, w całości ogrodzonej. Na posesji znajdują się również dwie wiaty oraz miejsce na grill i wypoczynek po ciężkim dniu pracy.

Dom z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej, oferta dla ludzi aktywnych, przedsiębiorców lub rodziny wielopokoleniowej !!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i prezentację.

oferta 151-2018 www.chbn.pl