Oferta 2306-0179

Lokal

Oddam w najem lokal w pasażu handlowym !!

Chojnice

89 ㎡ | 3 pokoje

3 000 PLN
34 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Lokal
  • Ilość pokoi: 3
  • Metraż: 89 ㎡
  • Stan: Pod klucz
  • Rynek: Wtórny

Przedstawiamy Państwu intratną propozycję wynajmu lokalu usługowo- handlowego znajdującego się w powiatowym mieście Chojnice, w województwie pomorskim.

Nieruchomość mieści się w pasażu handlowym u zbiegu ważnych ulic w mieście, mianowicie Kościerskiej z Modrą.

Lokal posiada 89 m2 powierzchni, a w skład pomieszczeń wchodzi otwarta i duża przestrzeń handlowa, pomieszczenie socjalne i osobno gospodarcze oraz toaleta.

Potencjalny najemca ma do dyspozycji dwa niezależne wejścia. Jedno od środka głównego pasażu handlowego oraz drugie z boku na wszelkiej maści dostawy towaru.

W pomieszczeniach mamy grzejniki panelowe ponieważ zimą ogrzewanie za pomocą nagrzewnicy. Latem lokal schładza klimatyzator. Ciepła woda z bojlera na prąd.

Na ścianach białe gładzie, na podłogach glazura i terakota, główna witryna wejściowa opuszczana automatycznie.

W budynku kompleksowo rozłożony monitoring wraz z odpowiednim oporządzeniem, gdyż zadbał o to sam właściciel. Wystarczy tylko zamontować kamery aby mieć wgląd na towar, pracowników oraz bieżącą działalność.

Wokół mamy mnóstwo miejsc parkingowych oraz bez problemu dojadą z towarem większe ciężarówki typu Tir, gdyż jest odpowiednie pole manewru dla tego typu aut.

Kwota odstępnego to 3000 zł miesięcznie netto plus Vat. Wszystkie media typu prąd, woda oraz śmieci bierze na siebie najemca dodatkowo.

Kaucja zwrotna to 4000 zł netto.

Nieruchomość dostępna od zaraz.

Bardzo dobre położenie w mieście w pasażu handlowym, w którym znajdziemy mnóstwo innych placówek usługowo- handlowych na czele z znaną siecią dyskontu z branży spożywczej w kraju.

Świetny stan lokalu, dwa niezależne wejścia, strategiczne położenie w mieście !!

Zapraszamy do kontaktu !!

www.chbn.pl

nr oferty: 2306-0179

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Mariusz Hoppe

tel. 720 092 092
email: mariusz@chbn.pl