Oferta 2207-0239

Działka

Działka z linią brzegową jeziora – Przechlewo

Przechlewo

18100 ㎡

700 000 PLN
39 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Działka
  • Metraż działki: 18100 ㎡

Dane szczegółowe:

  • Media: prąd

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę o powierzchni 1,8 ha, usytuowaną w miejscowości Przechlewo, gmina Przechlewo, powiat człuchowski, województwo pomorskie.

Teren usytuowany jest bezpośrednio nad Jeziorem Długim, z jego linią ok. 90 metrów.

Działka w kształcie trapezu, teren lekko pagórkowaty, suchy, dojazd drogą polną.

Tą malowniczo położoną działkę otaczają lasy, pola uprawne oraz jezioro.

Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, obowiązuje na nim Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Przechlewo, w którym wskazana jest jako: tereny rolne klasa IV i VI, projektowane tereny mieszkaniowo – rekreacyjne.

Działka nieuzbrojona, dostępne media: prąd.

Jezioro Długie jezioro rynnowe na Równinie Charzykowskiej w kompleksie leśnym Borów Tucholskich. Akwen jeziora znajduje się w systemie dorzecza rzeki Lipczynki i Brdy. Jezioro otaczają wysokie brzegi porośnięte lasem mieszanym Wokół rozciągają się liczne rezerwaty, jeziora, ostoje zwierzyny i ptactwa. Piękne krajobrazy, czyste powietrze, absolutna cisza i spokój, z dala od skupisk ludzkich i ruchliwych szos.

Teren na którym znajduje się działka cieszy się dużym zainteresowaniem wielu turystów, co widać po braku miejsc wypoczynkowych w domkach w tej okolicy, które służą jako inwestycje. Liczne atrakcje w postaci jezior, rzek i lasów sprzyjają wypoczynkowi, również aktywnemu. W okolicy są organizowane liczne spływy kajakowe, okolica sprzyja również wycieczkom pieszym i rowerowym, lasy są bogate w runo leśne.

LINIA BRZEGOWA, PIĘKNA, BOGATA W CZYSTE POWIETRZE OKOLICA, IDALNA INWESTYCJA !!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jak i na prezentacje nieruchomości.

Oferta numer: 2207-0239

www.chbn.pl

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Anita Sawa

tel. 720 33 22 33
email: anita@chbn.pl