Oferta 2304-0105

Obiekt

Gotowy sklep !! Gotowy biznes !!

Wielka Komorza

80 ㎡ | 450 ㎡ | 4 pokoje

229 000 PLN
2 863 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Obiekt
  • Ilość pokoi: 4
  • Metraż: 80 ㎡
  • Metraż działki: 450 ㎡
  • Stan: Do odświeżenia
  • Rynek: Wtórny

Przedstawiamy wszystkim potencjalnym chętnym ofertę sprzedaży obiektu handlowego, który znajduje się w miejscowości Wielka Komorza, w gminie Tuchola, w powiecie tucholskim, w województwie kujawsko- pomorskim.

Mowa o sklepie spożywczym który posiada około 80 m2 powierzchni i znajduje się na działce o powierzchni 450 m2.

Budynek parterowy, nie podpiwniczony, okryty w całości piękną cegłą klinkierową. Stan techniczny bardzo dobry, w skład powierzchni wchodzi:

-duża sala sprzedażowa, korytarz na zapleczu, trzy pomieszczenia wykorzystywane jako magazyn, gabinet biurowy i pomieszczenie socjalne oraz toaleta.

Stan nieruchomości wewnątrz bardzo dobry, okna PCV, zabezpieczone kratami, na podłogach posadzki oraz glazura i terakota. Ustawne części sklepowe, aranżacja handlowa z ladami sprzedażowymi, półkami oraz ekspozycjami właściwie przemyślana. W lokalu mamy zamontowany alarm oraz klimatyzację.

Przed budynkiem wyłożona kostka brukowa, jest podjazd dla niepełnosprawnych.

Media: prąd, woda, kanalizacja.

Ogrzewanie elektryczne.

Pokrycie dachowe- blachodachówka.

Obecny właściciel prowadzi cały czas działalność handlową w postaci sklepu spożywczo- przemysłowego. Obiekt mieści się przy głównej trasie z Tucholi na Czersk.

Potencjalny nowy inwestor przy zwiększeniu areału asortymentu, wprowadzeniu koncesji na wysokoprocentowy alkohol oraz co najważniejsze – wydłużeniu godzin otwarcia sklepu w dni powszednie oraz weekendy jest w stanie znacznie zwiększyć obroty sprzedażowe. Dodać trzeba również ,iż jest to jedyny sklep spożywczo- przemysłowy w tej miejscowości oraz najbliższej okolicy.

Do nieruchomości przynależy tak jak już wspomniałem sporej wielkości działka na której znajdziemy miejsce na zaparkowanie kilku nawet aut. Jest boczny i utwardzony podjazd pod drugie wejście od strony magazynowej.

Istnieje możliwość przekwalifikowania budynku z obiektu usługowego na dom. Kwestia załatwienia odpowiednich zezwoleń w właściwej placówce urzędowej i nic nie stoi na przeszkodzie aby z sklepu zrobić swój własny i wymarzony dom parterowy.

Dookoła zabudowa domów jednorodzinnych i bloków wielorodzinnych.

Bardzo niedaleko bo zaledwie 3 km stąd mamy miejscowość Nadolną Karczmę z malowniczą rzeką Brdą, która słynie z spływów kajakowych. Blisko również do okolicznych lasów w kierunku Woziwody oraz Legbądu.

Do powiatowej Tucholi zaledwie 8 km, do innego miasta- Czerska około 15 km.

Gotowy i dobrze prosperujący biznes !! Bardzo dobre położenie !! Możliwość przekształcenia w budynek mieszkalny !!

Zapraszamy do kontaktu !!

www.chbn.pl

nr oferty: 2304-0105

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Mariusz Hoppe

tel. 720 092 092
email: mariusz@chbn.pl