Oferta 2402-0030

Obiekt

Inwestycja! Oryginalny obiekt w turystycznej miejscowości !!

Charzykowy

1077.06 ㎡ | 3110 ㎡ | 1-piętrowy budynek

2 450 000 PLN
2 275 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Obiekt
  • Metraż: 1077.06 ㎡
  • Metraż działki: 3110 ㎡
  • Stan: Pod klucz
  • Rynek: Wtórny

Dane szczegółowe:

  • Taras
  • Miejsce parkingowe
  • Ogrzewanie gazowe

Zainwestuj w komfortowy biznes! Apartamenty do wynajęcia, miejsce na mniejszą restaurację z profesjonalnym zapleczem kuchennym, przestrzeń barowa !!!

To nie tylko nieruchomość, to szansa na niezapomniane chwile dla potencjalnych klientów i stabilne źródło dochodu dla Państwa.

Tą nieruchomość z pewnością trzeba zobaczyć, aby dostrzec jej ogromny potencjał !!!!

Zapraszamy do zakupu nieruchomości położonej w turystycznej miejscowości Charzykowy, nad Jeziorem Charzykowskim. Ta turystyczno-letniskowa miejscowość słynąca z najstarszego w Polsce klubu żeglarskiego. Jest to miejsce przyciągające miłośników sportów wodnych, rowerowych, pieszych oraz wielu imprez lokalnych, to również siedziba Parku Narodowego Bory Tucholskie, Zaborskiego Parku Krajobrazowego. Najbliższe miasto Chojnice, położone jest w odległości ok. 6km.

Obiekt oddany do użytku w 2018 roku, posadowiony jest na działce o powierzchni 3110 m2, gotowy do kontynuacji działalności, a jego znakomita lokalizacja sprawia, że przyciąga zarówno turystów, jak i osoby szukające wypoczynku nad jeziorem. Nieruchomość o powierzchni 427,06 m2, w jej skład wchodzi:

PARTER: loby, przestronne pomieszczenia biurowe z dwiema toaletami, przestrzeń barowa z przejściem do profesjonalnego zaplecza kuchennego, do którego jest również odrębne wejście z zewnątrz budynku, przestrzeń restauracyjna z toaletami.

PIĘTRO: z loby prowadzą nas schody na piętro, a tam znajdziemy trzy komfortowo urządzone apartamenty:

– apartament numer 1 (43,54 m2): salon z aneksem kuchennym, łazienka, sypialna,

– apartament numer 2 (31,36 m2): salon z aneksem kuchennym, łazienka,

– apartament numer 3 (60,24 m2): salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, toaleta, łazienka, garderoba oraz przedpokój.

Obiekt klimatyzowany, ogrzewanie gazowe.

Z przestrzeni biurowej na parterze budynku, można zrobić dodatkowy apartament.

Nieruchomość w całości ogrodzona. Przed obiektem duży parking wyłożony kostką brukową, zaaranżowano tam również letni taras do wypoczynku, działka w całości zagospodarowana.

Zadbana i atrakcyjna nieruchomość jest gotowa na przyjęcie nowych gości i dostarczenie im niezapomnianych chwil. Zjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tym wyjątkowym obiektem w Charzykowach, skontaktujcie się z nami, aby dowiedzieć się więcej i umówić na prezentację.

Istnieje możliwość zakupu nieruchomości z dostawioną do budynku ogrzewaną halą tenisową o powierzchni 650 m2 za cenę 3 250 000 zł.

Oferta numer: 2402-0030

www.chbn.pl

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Anita Sawa

tel. 720 33 22 33
email: anita@chbn.pl