Oferta 2309-0287

Działka

Malowniczy teren na Kaszubach !!

Chłopowy

23232 ㎡

210 000 PLN
9 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Działka
  • Metraż działki: 23232 ㎡
  • Rynek: Wtórny

Oferujemy Państwu do sprzedaży malowniczy teren usytuowany w miejscowości Chłopowy, jest to osada kaszubska, położona w powiecie chojnickim, gminie Brusy, województwie pomorskim.

Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 2,3 ha.

Dodatkowym atutem jest położenie bezpośrednio przy asfaltowej drodze powiatowej, pomiędzy dwoma miastami. Do miasta Brusy dzieli nas zaledwie 8 km, a do miasta Czersk 14 km.

Działki częściowo porośnięte są młodymi sosnami i brzozami, warto o nich pomyśleć w kategorii inwestycji, lokaty pieniędzy. W okolicy zabudowania pojedynczych siedlisk rolnych i wolnostojących domów mieszkalnych.

Otoczenie pól i lasów, powierzchnia, gwarantują świetne warunki do wypoczynku, co sprzyja utworzeniu małej agroturystyki, stadniny koni, siedliska, itp.

Ze względu na sporą odległość od najbliższych zabudowań oraz dużą powierzchnię, warto również o tych działkach pomyśleć jako inwestycja pod panele fotowoltaiczne, farmę wiatraków.

Istnieje możliwość posadowienia na działce budynku gospodarczego do 150 m2, tylko na zgłoszenie – budynek musi być związany z produkcją rolną.

Teren delikatnie pagórkowaty, suchy, bez nasadzeń, wokół działki o podobnym ukształtowaniu.

SUPER CENA !! Nieruchomość o której warto pomyśleć w kategorii inwestycji, lokaty pieniędzy.

Zapraszamy do kontaktu, w celu poznania szczegółów oferty.

Oferta numer:

www.chbn.pl

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Anita Sawa

tel. 720 33 22 33
email: anita@chbn.pl