Oferta 2305-0123

Dom

Posiadłość tylko dla koneserów !!

Charzykowy

470.17 ㎡ | 4336 ㎡ | 6 pokoi

3 900 000 PLN
8 295 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Dom
  • Ilość pokoi: 6
  • Metraż: 470.17 ㎡
  • Metraż działki: 4336 ㎡
  • Stan: Do wykończenia
  • Rynek: Wtórny

Dane szczegółowe:

  • Pompa ciepła
  • Ogrzewanie podłogowe
  • Fotowoltaika

Charzykowy – niewielka, ale znana na całą Polskę miejscowość wypoczynkowa leżąca nad pięknym Jeziorem Charzykowskim z przystanią dla jachtów. To w tym miejscu znajduje się przepiękny dom, który mamy zaszczyt poniżej w szczegółach Państwu przedstawić.

Dokładniej rzecz biorąc Charzykowy leżą w gminie Chojnice, w powiecie chojnickim, w południowej części województwa pomorskiego. Do pobliskich Chojnic mamy zaledwie 3 km.

Posesja o której mowa to sporych rozmiarów parterowy dom o powierzchni 470,17 m2 i działce która posiada 4336 m2. Nieruchomość ta została z absolutnie ścisłą precyzją zaplanowana i zbudowana z myślą, aby mieszkało się tu wygodnie i zarazem luksusowo. Spróbujemy w sposób zwięzły, ale rzeczowy zaznajomić Państwa ze szczegółami.

W skład powierzchni tego indywidualnego projektu domu wchodzi: duży wiatrołap, którym przechodzimy na prawo do długiego holu, gdzie znajdziemy rozmieszczone cztery pokoje sypialniane oraz dwie łazienki. W jednej z sypialni mamy dość obszerną garderobę.

W drugiej części domu na lewo mamy przejście do pomieszczenia gospodarczego oraz garażu, następnie jest pokój z przeznaczeniem na gabinet, biuro lub pokój telewizyjny, toaleta, a na wprost od głównego wejścia znajduje się wielki salon z otwartą kuchnią oraz niewielką spiżarnią.

Wnętrze posiadłości, co widać na załączonych zdjęciach, znajduje się w stanie do wykończenia. Obecni właściciele mają już rozprowadzoną wszędzie instalację elektryczną, wodną, kanalizację, ogrzewanie podłogowe, a na ścianach mamy tynki.

Wszystkie pomieszczenia dokładnie przemyślane, nietuzinkowe rozwiązania w postaci doświetleń oraz odpowiednio dopieszczonej kompozycji.

Z szeregu atutów warte podkreślenia są wysokiej klasy dachówka firmy Creaton, okna aluminiowe oraz drzwi tarasowe trzyszybowe wraz z roletami zewnętrznymi, cegła klinkierowa, którą obłożony jest w całości dom. Dom wyposażony jest w tzw. system „smarthome” – inteligentny dom to taki, który w zasadzie żyje własnym życiem. Urządzenia umieszczone w budynku mają za zadanie poprawić jakość życia domowników, ale też zadbać o ich bezpieczeństwo, czy też obniżyć koszty eksploatacji. Jest to w pewnym stopniu luksus i sprawia, że przebywanie w domu staje się jeszcze bardziej przyjemne i komfortowe.

Ogrzewanie za pomocą pompy ciepła, a w salonie mamy kominek z nawiewem. Na części dachu zainstalowano panele fotowoltaiczne co znacznie redukuje roczne wydatki na energię elektryczną.

Działka w całości ogrodzona z przodu solidnym i pięknie wykończonym murem kamiennym, obłożonym również klinkierem. W garażu z automatyczną bramą wjazdową znajdziemy miejsce dla nawet trzech aut i przejdziemy stamtąd ciągiem komunikacyjnym, łączącym się z pomieszczeniem gospodarczym, gdzie znajduje się piec i miejsce np. na suszarnię z pralnią.

Istotną kwestią jest sporej wielkości piękna działka, na którą obecni właściciele posiadają gotowy projekt ogrodu przewidujący najbardziej drobne detale począwszy od zaplanowanych ścieżek z kostki brukowej, po zaaranżowaną zieleń, krzewy, drzewka, kwiaty oraz trawnik. Wszystko to okraszone odpowiednim sprzętem doświetlającym oraz między innymi doprowadzeniem zasilania energetycznego pod przyszłą wiatę oraz potencjalny grill.

Oprócz przyłącza gminnego na wodę jest również niezależna i własna studnia głębinowa z oddzielną pompą, przygotowana z myślą o podlewaniu ogrodu.

Generalnie można by rzec, iż powyższy opis tego niesamowitego domu nie jest w stanie oddać jego wartości i piękna. Potencjalny nabywca przy niedużych nakładach finansowych jest w stanie stworzyć w tym miejscu swoisty raj na ziemi. Dodać należy, iż do jeziora mamy około 800 m, a niedaleko posesji znajdziemy otulinę lasu.

Nieruchomość idealna dla osób, które cenią sobie luksus, nowoczesność, wysoki standard, prywatność i wygodę !!

Ten dom musisz zobaczyć !!

www.chbn.pl

nr oferty: 2305-0123

 

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Anita Sawa

tel. 720 33 22 33
email: anita@chbn.pl