Oferta 2401-0020

Dom

Jedyna taka nieruchomość na KASZUBACH!!!

Brusy

316.6 ㎡ | 1399 ㎡ | 3 pokoje | 1-piętrowy budynek

1 430 000 PLN
4 517 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Dom
  • Ilość pokoi: 3
  • Metraż: 316.6 ㎡
  • Metraż działki: 1399 ㎡
  • Stan: Pod klucz
  • Rynek: Wtórny

Dane szczegółowe:

  • Balkon
  • Miejsce parkingowe
  • Centralne ogrzewanie

Jeżeli szukacie Państwo wyjątkowej nieruchomości, w nietuzinkowym stylu, z gotowym miejscem na swoją działalność, to ta oferta jest właśnie dla Was!

Niezmiernie Nam miło ukazać poniżej atrakcyjny dom z miejscem na swój biznes oraz piękną działką. Nieruchomość ta mieści się w miejscowości Brusy, w gminie Brusy, w powiecie chojnickim, w województwie pomorskim.

Ten nietuzinkowy dom o powierzchni użytkowej ok 316 m2 znajduje się na działce, o powierzchni 1399 m2, umiejscowionej tuż przy drodze wojewódzkiej numer 235.

W skład pomieszczeń wchodzą:

Parter (168,9 m2): wejście (8,5 m2), sala sprzedaży (115,6 m2), biuro (5,8 m2), korytarz (3,5 m2), przedsionek (2,3 m2), toaleta (1,6 m2), garaż (21 m2), pomieszczenie techniczne (10,6 m2)

Piętro (147,7 m2): duży hol, przedsionek, garderoba, dwie sypialnie z których wyjście prowadzi na wspólny balkon, duża łazienka z wanną oraz prysznicem, łazienka z toaletą, przestronna kuchnia z wyjściem na taras, z którego rozciąga się widok na ogród oraz bardzo duży salon z pięknym piecem kaflowym.

Do budynku głównego dobudowany jest lokal z toaletą , mogący służyć jako kawiarenka lub pomieszczenie gospodarcze, w zależności od potrzeb przyszłego właściciela.

Ogrzewanie domu za pomocą pieca na węgiel i drewno oraz jak już wspomnieliśmy na piętrze usytuowany został piękny i wyjątkowy piec kaflowy, który stanowi również element dekoracyjny.

Na parterze oraz w łazienkach i kuchni na piętrze cała podłoga została pokryta kaflami, natomiast w pozostałej części piętra panele. Drzwi są drewniane oraz zdobione, aby wpasowały się w nietuzinkowy klimat nieruchomości. Okna PCV, robione na specjalne zamówienie właścicieli. Dach pokryty dachówką ceramiczną- karpiówką, w stylu kaszubskim.

Z sali sprzedażowej można wyjść na zadaszony taras i podziwiać bardzo zadbany ogród z licznymi nasadzeniami.

Całość posesji została ogrodzona ręcznie robionym płotem.

Widoczna cegła na elewacji budynku oraz ogrodzeniu, pochodzi z rozbiórki z murów pruskich.

Mury budynku grube i ocieplone, a co za tym idzie mamy odpowiednią izolację. Zimą jest tu niezwykle ciepło przy minimalnym ogrzewaniu- latem zaś chłodno i przyjemnie w upalny dzień.

 

Obecnie jest tu prowadzona działalność związana ze sprzedażą antyków.

Jeżeli Państwo również jesteście fanami rzeczy z duszą, wówczas macie gotowy biznes, gdyż miejsce to jest znane od 15 lat.

Świetnym pomysłem jest również prowadzenie działalności gastronomicznej, korzystając z lokalnych dostawców i dobrodziejstw. Takich miejsc brakuje w najbliższej okolicy, a nieruchomość jest usytuowana przy głównej trasie na Gdańsk.

 

Miasto i gmina Brusy położone są w południowej części województwa pomorskiego, w podregionie Kaszub, na Zaborach.

Obecnie, liczące około 5 tys. mieszkańców miasto, stanowi centrum handlowe i administracyjne około 14 tysięcznej gminy.

Brusy słyną z przetwórstwa zasobów natury, takich jak runo leśne i ryby.

Gmina Brusy jest silnie zakorzeniona w kulturze kaszubskiej, dlatego co roku organizowane są tu zjazdy Kaszubów oraz Międzynarodowy Festiwal Folkloru.

Oferta nr 2401-0020

www.chbn.pl

Do najbliższego miasta -powiatowych Chojnic, mamy około 25 km, a do stolicy województwa pomorskiego, Gdańska -104 km DW235.

 

Kaszuby, idealne miejsce na osiedlenie się, miejsce na Twój biznes!

 

Zapraszamy na prezentacje !!

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Katarzyna Rybicka

tel. 720 22 33 22
email: katarzyna@chbn.pl