Oferta 2311-0324

Obiekt

Hotel i restauracja – prosperujący biznes !!!

Chojnice

1071.56 ㎡ | 558 ㎡ | 18 pokoi | 3-piętrowy budynek

3 300 000 PLN
3 080 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

 • Rodzaj: Obiekt
 • Ilość pokoi: 18
 • Metraż: 1071.56 ㎡
 • Metraż działki: 558 ㎡
 • Stan: Pod klucz
 • Rynek: Wtórny

Dane szczegółowe:

 • Taras
 • Piwnica
 • Poddasze użytkowe
 • Oddzielna kuchnia
 • Ogrzewanie gazowe

Gotowy, prosperujący biznes, nie wymagający dużych nakładów finansowych, w samym sercu miasta Chojnice !!! To miejsce idealne również do przystosowania typowo mieszkalnego. Nie tylko sama nieruchomość jest ciekawa, ale również okolica i lokalizacja.

TYKO U NAS !!! POLECAMY SZCZEGÓLNEJ UWADZE !!
Chojnickie Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży wyjątkowy dwugwiazdkowy Hotel/Restaurację Polka. Budynek wolnostojący z ceglaną fasadą położony zaledwie parę minut spacerem od przepięknej Starówki, ścieżek rowerowych, pól piknikowych w Parku Tysiąclecia.

Nieruchomość posadowiona jest na trzech działkach o łącznej powierzchni 559 m2. Budynek posiada cztery kondygnacje naziemne plus jedną podziemną o łącznej powierzchni 1071,56 m2.

Hotel oferuje 17 komfortowo wyposażonych pokoi 1, 2 i 3 osobowych oraz jeden apartament dwupoziomowy o powierzchni ok. 60 m2, mogący ugościć do 6 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, TV, radio, telefon oraz łącze internetowe.

W części wysokiego parteru znajdziemy dwie sale bankietowe, jedna o powierzchni 145 m2, druga mniejsza o powierzchni 50,55 m2, plus toalety. Z części parteru wyjście na sporej wielkości taras, w chwili obecnej nieużytkowany, ale z możliwością adaptacji.

Na pierwszym, drugim i trzecim piętrze znajdują się pokoje hotelowe. Pokoje na pierwszym piętrze są po remoncie, nowocześniej urządzone, II i III piętro w niższym standardzie, lecz nadal przyjemne, przytulne i czyste. Na III piętrze oprócz pokoi dodatkowo zaaranżowany jest aneks kuchenny dla gości hotelowych.

W części przyziemia znajduje się dodatkowa sala/bistro z możliwością niezależnego funkcjonowania z odrębnymi toaletami dla klientów. W tej części jest zaplecze kuchenne, szereg pomieszczeń technicznych takich jak pralnia suszarnia pomieszczenia socjalne dla obsługi i magazyny.

Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymagający dużych nakładów finansowych.

Wszystkie media miejskie woda, kanalizacja, prąd, gaz, dojazd ulicą asfaltową.

Przed budynkiem parking miejski, dojazd drogą asfaltową.

Hotel i Restauracja Polka to doskonałe miejsce na rodzinne spędzanie czasu, organizację spotkań biznesowych oraz organizację imprez okolicznościowych. Przytulne lobby, przestronne pokoje oraz komfortowe sale bankietowe. Nieruchomość bardzo klimatyczna, wpasowująca się w klimat miasta Chojnice.

Chojnice, często określane mianem Bramy do Kaszub, są miastem wyjątkowym. Nie brak tu ciekawych zabytków oraz atrakcji, którym tak chętnie poświęcają czas turyści z różnych zakątków kraju. Miasto położone jest na styku dwóch krain geograficznych – Borów Tucholskich i Krajny. Od Trójmiasta dzieli nas około 120 km. Położenie wśród lasów, w pobliżu licznych jezior sprawia, iż Chojnice, są postrzegane jako atrakcyjne miejsce do wypoczynku. Tak więc nie brak tu turystów z kraju i nie tylko.

W ogłoszeniu podano cenę netto. Należy doliczyć 23% VAT

Polecamy i zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą oraz na prezentację nieruchomości !!

Oferta numer: 2311-0324

www.chbn.pl

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Anita Sawa

tel. 720 33 22 33
email: anita@chbn.pl