Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Działka na skarpie z widokiem na jezioro !!

Numer oferty : 108-2018
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Działka
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
79,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Szukacie Państwo działki z widokiem na jezioro, nie przegapcie okazji !!

 

Ofertę sprzedaży stanowi działka o powierzchni 1060 m2, usytuowana w miejscowości Raciąż, przy ulicy Wczasowej, w powiecie tucholskim , gminie Tuchola, w województwie kujawsko-pomorskim.

 

Nieruchomość niezabudowana, teren działki częściowo pochyły, dzięki czemu uzyskujemy piękny, niepowtarzalny widok na jezioro.

Media: woda, prąd, kanalizacja, dojazd drogą asfaltową. W pobliżu zróżnicowana zabudowa wolnostojących domów mieszkalnych, jednorodzinnych.

Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, dzięki czemu możemy wystąpić o warunki zabudowy na wymarzony dom.

Idealne miejsce do osiedlenia się na stałe lub na letnie wypady z dala od wielkomiejskiego zgiełku, gdzie nie zabraknie czystego powietrza, lasu, miejsc do spacerów, itp.

 

Działka na skarpie z pięknym widokiem na jezioro, idealna powierzchnia, możliwość wybudowania domu marzeń, dobra cena !!!

 

Raciąż to piękna wieś otoczona trzema jeziorami, dynamicznie rozwijająca się w kierunku turystki, leżąca z dala od głównych dróg i tras przelotowych. Znajdziemy tu szkołę, sklepy, kościół, przychodnię lekarską, a równocześnie mnóstwo miejsc do spacerów na łonie natury, jezioro z piękną plażą, liczne szlaki rowerowe.

 

Oferta godna polecenia !!

 


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót