Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Image1 Image2 Image3

Działka budowlana na ,, Zielonych Wzgórzach" !!!

Numer oferty : 345-2017
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Działka
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : gm. Człuchów
159,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Jeśli planujecie Państwo budowę własnego domu w niedalekiej odległości od miasta Chojnice oraz od miasta Człuchów, w pięknej cichej okolicy w otoczeniu terenów zielonych oraz nowych domów jednorodzinnych, ta działka jest właśnie dla Was !!

 

Oferujemy Państwu do sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1567 m2, usytuowaną w miejscowości Nieżywięć, województwo pomorskie, gmina Człuchów.

Nowe osiedle w luźnej zabudowie jednorodzinnej i pięknej nazwie „Zielone Wzgórza”.

 

Działka płaska w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 29 m szerokości na 55 m długości. W części ogrodzona sąsiednimi ogrodzeniami, bezpośrednio przylega do drogi gminnej.

Media w granicy działki: prąd, woda, gaz. Planowana na przyszły rok sieć kanlizacyjna.

Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczony symbolem 6 MNU – tereny zabudowy mieszkaniowej i usług.

 

Dzięki tej nieruchomości docenicie Państwo spokojną okolicę, umożliwiającą kontakt z przyrodą, która pozwoli Państwu wieść spokojne życie rodzinne, a z drugiej strony niedaleka odległość od miast Chojnice i Człuchów, zaledwie 5-10 minut jazdy samochodem.

Położenie z dala od dróg szybkiego ruchu zapewni ciszę i harmonię Tobie i Twojej rodzinie !!

 

Możliwość szybkiej budowy wymarzonego domu, piękna okolica w sąsiedztwie lasu, nowe rozwijające się osiedle domów jednorodzinnych, to zaledwie tylko kilka atutów tej nieruchomości !!

 

Zapraszamy na prezentację !


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót