Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Image1 Image2 Image3

IDEALNA INWESTYCJA- budynek mieszkalno-usługowy!!!!

Numer oferty : 235-2017
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Dom
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
550,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Jeśli szukacie Państwo obiektu z potencjałem- trafiliście na idealną posiadłość na inwestycję, nieruchomość usytuowana w bardzo atrakcyjnym położeniu!!!

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalno-usługowy, budowany według indywidualnego projektu, w stanie surowym zamkniętym, położony przy skrzyżowaniu ul. Malinowej i Łokietki w Czersku, w powiecie chojnickim, województwie pomorskim.

Zaletą nieruchomości jest to, iż na tym etapie budowy, potencjalny nabywca może zdecydować jaką funkcję będzie spełniał. Budynek pełen możliwości o powierzchni całkowitej 736,74 m2, położony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 1439 m2 (714 m2 i 725 m2).

W skład prezentowanej nieruchomości, której dodatkowym atutem jest możliwość dowolnej aranżacji wnętrza, wchodzi budynek mieszkalny oraz przylegający do niego budynek usługowy.

Budynek mieszkalny- w całości podpiwniczony( dwa pomieszczenia gospodarcze z możliwością przejścia do części usługowej). Na parterze przestronny salon z otwartą kuchnią, łazienka, holl. Piętro składa się z trzech przestronnych sypialni oraz dużej łazienki. Możliwość zaadoptowania poddasza- na chwilę obecną jedna przestrzeń do adaptacji.

Budynek usługowy- w całości podpiwniczony, w skład piwnicy wchodzi pięć pomieszczeń oraz dwustanowiskowy garaż. W części parterowej znajduje się chłodnia oraz pomieszczenia socjalne dla pracowników z własnym zapleczem sanitarnym. Na piętrze mamy pięć pomieszczeń z przejściem na poddasze użytkowe z przeznaczeniem na kolejne cztery pomieszczenia.

Oba budynki wybudowane w technologi tradycyjnej, murowanej. Dach pokryty blachodachówką. Okna częściowo PCV i drewniane. W części usługowej rozprowadzona instalacja elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna oraz gazowa. Część ścian wewnętrznych otynkowana.

Nieruchomość została tak zaprojektowana, aby jego przyszli mieszkańcy czuli się komfortowo i jednocześnie korzystali z możliwości prowadzenia usług i zamieszkania w tym samym miejscu.

Atutem nieruchomości jest łatwy dojazd drogą asfaltową, a co za tym idzie mnóstwo potencjalnych klientów. Duża powierzchnia działki stwarza ogromne możliwości utworzenia parkingów, składowania materiałów, itd. Jednym z wielu pomysłów może być mały pensjonat, restauracja z salą bankietową, chłodnia, zakład mechaniki pojazdowej itp.

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych działek, w celu zwiększenia powierzchni na kolejne inwestycje.

 

Dużą zaletą prezentowanej inwestycji jest chłodnia, która budowana była z przeznaczeniem na długoterminowe magazynowanie runa leśnego w stosunkowo niskich temperaturach i w środowisku o odpowiednim składzie atmosfery wewnętrznej. Z tego względu niezwykle istotnym aspektem w konstruowaniu tego typu obiektów jest użycie materiałów budowlanych o odpowiednim poziomie szczelności gazowej i izolacyjności termicznej. Oferowana nieruchomość nie była budowana z zamiarem sprzedaży, dlatego też do jej wykonania użyto najlepszej jakości materiałów.

Budynek daje duże możliwości aranżacyjne, może być wykorzystany na różną działalność gospodarczą, a duża powierzchnia pomieszczeń stwarza, np. możliwość przekształcenia na więcej mniejszych lokali, co może zwiększyć, np. zyski z wynajmu.

Duży obiekt o szerokich możliwościach i zastosowaniu, lokalizacja obiektu sprzyja łatwemu dostępowi do prowadzonych w nim usług, możliwość prowadzenia działalności i zamieszkania w tym samym miejscu, oferta idealna dla inwestora !!


Zapraszamy na prezentację osoby z pomysłem na biznes!!!


Główne cechy
Budynek podpiwniczony Strych Poddasze
Miejsce parkingowe Garaż w budynku
Dodatkowe
Ogrzewanie własneOgrzewanie gazowe
Powrót