Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Image1 Image2 Image3

Działka w sąsiedztwie rzeki Wda !!!

Numer oferty : 219-2017
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Działka
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
59,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Jeśli jesteś zmęczony ciągłym pędem i chcesz wypoczywać z dala od cywilizacji, w malowniczej krainie Borów Tucholskich, nie zastanawiaj się długo !!

 

Atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Złe Mięso, powiat chojnicki, gmina Czersk, województwo pomorskie. Niewielka malownicza miejscowość położona nad rzeką Wdą, na terenie Borów Tucholskich, oddalona od miast, Czersk-10 km, Czarna Woda-3km.

Oferowana działka o powierzchni 1948 m2 objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona symbolem ULT/KD - działka budowlana, pod zabudowę rekreacyjną.

Teren suchy, płaski. Media: woda, prąd, kanalizacja.

Dojazd utwardzoną drogą gminną. W niedalekiej odległości zabudowa domów jednorodzinnych.

Piękna lokalizacja, ok. 250 metrów do rzeki Wda, sąsiedztwo lasów, częściowo porośnięta małymi świerkami i brzozami, co może być dodatkowym atutem przy tej powierzchni działki.

 

Rzeka Wda, do której jest ok. 250 metrów od nieruchomości, stanowi jeden z najbardziej atrakcyjnych w kraju szlaków kajakowych. Ponadto w miejscowości Złe Mięso jest mnóstwo miejsc do spacerów, szlaki rowerowe, lasy bogate w runo leśne. Tak więc każdy znajdzie tutaj zajęcie dla siebie !!

 

Na sprzedaż również trzy sąsiednie działki.

 

Wymarzona lokalizacja z pięknymi widokami, z dala od miejskiego hałasu, do najbliższego miasta zaledwie 5 minut jazdy !!!

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nieruchomości !!


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót