Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Dobrze prosperujący biznes w Chojnicach- na sprzedaż !!

Numer oferty : 154-2020
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Lokal na działalność
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Chojnice
2,700,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Mamy przyjemność zaprezentować potencjalnym chętnym ofertę sprzedaży obiektu mieszkalno- usługowego znajdującego się w Chojnicach przy ulicy Człuchowskiej.

 

Nietuzinkowa nieruchomość o charakterze dochodowej inwestycji położona jest na czterech działkach o łącznej powierzchni 3500 m2.

 

Lokal, który Państwu prezentujemy składa się z części gastronomicznej, w której obecnie mieści się znana w mieście restauracja oraz z części mieszkalno- hotelowej, również w całości wykorzystanej i pracującej na siebie. Dodatkowo zaplecze w całości usytuowane na parterze posiada kompleks warsztatowo- magazynowy z dużym potencjałem do wykorzystania.

 

Nieruchomość posiada około 900 m2 powierzchni a w jej skład wchodzą:

 

Na parterze- segment gastronomiczny, składający się z dwóch sal jadalnianych, otwartego bufetu oraz szerokiego zaplecza kuchennego. Z tyłu mamy przejście do kilku pomieszczeń mogących służyć za mieszkanie, magazyn, spiżarnię, jest aneks kuchenny, toaleta oraz duży garaż wraz z kanałem przystosowany na wjazd samochodów ciężarowych.

 

Na piętrze mamy zlokalizowany obszerny apartament (około 130 m2), składający się z czterech sypialni, salonu z otwartym aneksem kuchennym, łazienki oraz pięknym tarasem.

 

Do części hotelowej prowadzą Nas dwa łączniki, można przejść od strony restauracji jak i również górną częścią od części apartamentu wcześniej opisanego. Znajdziemy tam na parterze holl hotelowy wraz z recepcją oraz pięć pokoi sypialnianych, w każdym jest pokój z aneksem kuchennym, łazienka oraz korytarz.

 

Na piętrze części hotelowej mamy do dyspozycji pięć obiektów mieszkalnych bliźniaczo podobnych do tych z dołu, czyli również pokój z aneksem kuchennym, łazienka i korytarz oraz jest jeszcze szóste pomieszczenie sypialniane składające się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki.

 

Wszystkie pokoje hotelowe mają cały czas obłożenie, restauracja „pracuje również na pełnych obrotach”, dodatkowo obecni właściciele wynajmują warsztat wraz z garażem oraz część placu z tyłu za obiektem. Przy pewnych nakładach finansowych istnieje możliwość podnajmu dodatkowych pomieszczeń na zapleczu z wejściem z tyłu o których wspominaliśmy wcześniej w opisie jak i również nastawienia się na organizację imprez zamkniętych typu wesela, jubileusze czy imprezy integracyjne.

 

W lokalach wszystkie okna są PCV, grzejniki panelowe, na podłogach i ścianach glazura i terakota.

 

Ogrzewanie za pomocą pieca olejowego oraz jest też piec na węgiel i drewno. Istnieje możliwość przyłącza gazowego.

 

Na dachu blachodachówka oraz w części papa termozgrzewalna pokryta gontem.

 

Obie strony obiektu oraz tył w całości ogrodzone z bezpośrednim wjazdem od ulicy Człuchowskiej na obszerny parking wyłożony kostką brukową.

 

Działka jest zagospodarowaną zielenią oraz kwiatami, w części gastronomicznej miejsca siedzące na zewnątrz zadaszone.

 

Z tyłu lokalu mamy do dyspozycji olbrzymi plac parkingowy utwardzony wielkimi i masywnymi płytami. Z powodzeniem mogą tam manewrować wielkie ciężarówki wraz z naczepą, jest tez miejsce na np. garaże blaszane bądź wiaty.

 

 

Gotowy i dobrze prosperujący biznes z szerokim wachlarzem usług, bardzo dobra lokalizacja przy głównej arterii miasta, duża działka wraz z obszernym placem !!

 

Zapraszamy do kontaktu !!

 

www.chbn.pl

 

nr oferty: 154-2020


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót