Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Atrakcyjna działka z potencjałem !!

Numer oferty : 292-2019
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Działka
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
312,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2600 m2, usytuowaną w malowniczej miejscowości Kobylnica, w województwie pomorskim, gminie Kobylnica, powiecie słupskim.

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wysokość zabudowy do dwóch kondygnacji, w tym poddasze użytkowe.

Teren równy, płaski, nieruchomość o regularnym kształcie prostokąta. Istnieje możliwość podziału działki na dwie mniejsze. W drodze gruntowej prowadzącej do działki znajduje się: woda, prąd, kanalizacja oraz gaz. W pobliżu zabudowa nowych domów jednorodzinnych wolnostojących i szeregowych.

Niewątpliwym atutem działki jest jej lokalizacja, która gwarantuje ciszę i wytchnienie po ciężkim dniu pracy.

18 km. do morza !!!

Kobylnica to miejscowość dla ludzi szukających spokoju i ceniących bliskość natury. Od centrum Słupska dzielni nas zaledwie 14 km, dojazd do miasta umożliwiają nam autobusy komunikacji miejskiej. Znajduje się tu gimnazjum, szkoła podstawowa, komisariat policji, przychodnia lekarska, urząd gminy, 2 oddziały bankowe, XVI-wieczny kościół, biblioteka, hala sportowa, stadion miejscowej drużyny Słupia Kobylnica, a także zakłady rzemieślnicze, sklepy (przemysłowe, spożywcze, motoryzacyjne, chemiczne) i fabryki.

Teren z dużym potencjałem, możliwość podziału na dwie działki, dostępne wszystkie media, spokojna lokalizacja, to zaledwie kilka atutów powyższej nieruchomości !!

Zapraszamy do kontaktu !!

Oferta numer 292-2019

www.chbn.pl


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót