Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Działka na skarpie z widokiem na jezioro !!

Numer oferty : 246-2019
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Działka
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
65,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Szukacie Państwo działki z widokiem na jezioro, nie przegapcie okazji !!

 

Ofertę sprzedaży stanowi działka o powierzchni 1060 m2, usytuowana w miejscowości Raciąż, przy ulicy Wczasowej, w powiecie tucholskim , w gminie Tuchola, w województwie kujawsko-pomorskim.

 

Nieruchomość niezabudowana, teren działki częściowo pochyły, dzięki czemu uzyskujemy piękny, niepowtarzalny widok na jezioro.

Na działkę zostały wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego. Możliwość zabudowy do 200 m2, do dwóch kondygnacji nadziemnych, z dopuszczeniem podpiwniczenia i garażu w bryle budynku.

 

Media: woda, prąd, kanalizacja, dojazd drogą asfaltową.

W pobliżu zróżnicowana zabudowa wolnostojących domów mieszkalnych, jednorodzinnych.

 

Idealne miejsce do osiedlenia się na stałe lub na letnie wypady z dala od wielkomiejskiego zgiełku, gdzie nie zabraknie czystego powietrza, lasu, miejsc do spacerów, itp.

 

Raciąż to piękna wieś otoczona trzema jeziorami, dynamicznie rozwijająca się w kierunku turystki, leżąca z dala od głównych dróg i tras przelotowych. Znajdziemy tu szkołę, sklepy, kościół, przychodnię lekarską, a równocześnie mnóstwo miejsc do spacerów na łonie natury, jezioro z piękną plażą, liczne szlaki rowerowe.

Do Chojnic oraz Tucholi dojedziemy w zaledwie w 15 minut.

 

Oferta nr 246-2019

www.chbn.pl

 

Działka na skarpie z pięknym widokiem na jezioro, idealna powierzchnia, możliwość wybudowania domu marzeń, dobra cena !!!

 

 

Oferta godna polecenia !!


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót