Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Duża działka z warunkami zabudowy - 6 zł./m2!!

Numer oferty : 172-2019
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Działka
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
129,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Jeśli chcecie Państwo zamieszkać w okolicy, w której jest dużo zieleni i spokoju, a jednocześnie w bliskiej odległości do miasta, zaledwie 5 km do Tucholi - to ta oferta jest przygotowana specjalnie dla Was!!

Malowniczo położona działka z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie siedliska rolnego (dwa budynki mieszkalne jednorodzinne, dwa garaże dwustanowiskowe, budynek gospodarczy), to wyjątkowa oferta w bardzo atrakcyjnej cenie.

Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni 2,1400 ha, położona w Słupach, w powiecie tucholskim, w województwie kujawsko-pomorskim.

Dojazd drogą asfaltową. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej położenie z dala od zgiełku cywilizacji, a jednocześnie w bliskiej odległości do pełnej infrastruktury.

W niedalekiej odległości sklepy, szkoła, itp.

Media: prąd i woda- dostępne w drodze, sprawiają, że działka staje się niebywale atrakcyjna dla przyszłych właścicieli mających w planach budowę domu.

W niedalekiej odległości luźna zabudowa jednorodzinna. Na terenie działki znajduje się murowany budynek.

Oferta nr: 172-2019

www.chbn.pl

Duża działka- 6 zł za m2, dostęp do mediów, oaza ciszy i spokoju, nieuciążliwe sąsiedztwo - to największe atuty tej nieruchomości.

 

Zapraszamy na prezentację!


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót