Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Mieszkanie z widokiem na rynek, Chojnice !!

Numer oferty : 45-2019
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Mieszkanie
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Chojnice
299,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w Chojnicach o powierzchni 73 m2, usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy przy ulicy Stary Rynek.

 

W skład pomieszczeń wchodzą dwa duże pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka oraz toaleta. Dodatkowo możliwość adaptacji dwóch pomieszczeń wraz z korytarzem na tym samym piętrze o powierzchni około 40 m2.

 

Mieszkanie jest jasne i słoneczne, nadaje się do odnowienia według własnej aranżacji. Wymieniono niedawno wszystkie okna na PCV wraz z parapetami. Wejście bezpośrednio od strony rynku. Dodatkowe pomieszczenia wspomniane powyżej nadają się do generalnego remontu.

 

Czysta i schludna klatka schodowa oraz szerokie, drewniane schody.

 

Ogrzewanie gazowe oraz dodatkowym atutem jest kominek, usytuowany w największym pokoju.

 

Zaletą są również wysokie sufity, dające dodatkowe możliwości aranżacyjne oraz niesamowite widoki z okna na fontannę, ratusz oraz cały chojnicki Rynek.

 

Kamienica objęta jest programem rewitalizacji, ma odnowioną elewację zewnętrzną. Pod mieszkaniem, na parterze znajduje się lokal prowadzący usługi.

 

Możliwość oglądania z własnego okna licznych, ciekawych imprez organizowanych na głównej płycie chojnickiego rynku od ulicznych teatrów po różnego rodzaju koncerty i imprezy masowe.

 

 

Nietuzinkowa lokalizacja, możliwość własnej aranżacji pomieszczeń, pierwsze piętro- to tylko niektóre atuty tej nieruchomości !!

 

Zapraszamy do kontaktu !!

 

www.chbn.pl

 

nr oferty: 45-2019


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót