Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Posesja we Wdzydzkim Parku Krajobrazowym!

Numer oferty : 156-2018
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Dom
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
649,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Możliwość negocjacji ceny!!! Możliwość zakupu nieruchomości nie będąc rolnikiem!!!

Jedyna w swoim rodzaju posiadłość o powierzchni 2,8025 ha z wyjątkowym klimatem, posiadająca bezpośredni dostęp do linii brzegowej Jeziora Biebrowo, położonej w spokojnej, usytuowanej wśród pól, jezior i lasów, miejscowości Kalisz, w gminie Dziemiany, w województwie pomorskim.

 

W skład powyższej oferty wchodzi: ogromna działka, z linią brzegową jeziora oraz działka o powierzchni ok. 740 m2 zabudowana domem mieszkalnym, wolnostojącym, jednorodzinnym o powierzchni 220m2.

 

Budynek mieszkalny składa się z:

Parter: salon z kominkiem, pokój, łazienka, kuchnia połączona z jadalnią oraz korytarz.

Pierwsze piętra: salonu z wyjściem na balkon, kuchnia i łazienka.

Drugie piętra: trzy sypialnie z pięknym widokiem na jezioro lub las.

 

Dom posiada dwa niezależne wejścia (jedno na parter budynku, drugie bezpośrednio na piętra). Wnętrze domu wykończone z dużą starannością. W pokojach na ścianach gładzie, na podłodze panele. W kuchni i łazienkach glazura i terakota. Wszystkie okna wymienione. Budynek ocieplony, dach pokryty blachą, wjazd wyłożony z kostki typu polbruk.

Dodatkowym atutem jest murowany garaż dostawiony do bryły budynku.

 

Nieruchomość ogrzewana jest za pomocą kominka znajdującego się w salonie,( częściowo ogrzewanie podłogowe), możliwość zamontowania pieca CO lub na eko – groszek,

( opcjonalnie ogrzewanie elektryczne).

Budynek posiada własne ujęcie wody (studnia) i przydomową oczyszczalnię ścieków (szambo).

Dojazd do posesji prowadzi droga gminna, utwardzona.

 

Idealna oferta dla osób świadomych i poszukujących obiektu, nietuzinkowej nieruchomości w celach inwestycyjnych lub mieszkaniowych, w idealny sposób nadaje się do realizacji pomysłu na prowadzenie działalności tj. typowe gospodarstwo agroturystyczne, gastronomiczno - noclegowej, hotelarstwo, stadninę koni lub ukierunkowanej na organizację wydarzeń okolicznościowych, np: wesela, przyjęcia, konferencje. Ogromna przestrzeń, która zadowoli najbardziej wymagających koneserów prywatności i pozwoli na realizację własnych marzeń w otoczeniu przyrody.

 

W zakresie dostępnej infrastruktury posiadłość jest w pełni przystosowana i gotowa do natychmiastowego zamieszkania. W cenie wyposażenie widoczne na zdjęciach.

Teren pięknie zagospodarowany, między innymi zajdziemy tu ogrodzony staw, magiczną alejkę, oraz mnóstwo zieleni i cudownych widoków. Na działce znajduje się również murowany budynek gospodarczy, wykorzystywany jako stajnię.

Kalisz- duża wieś kaszubska w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie kościerskim, w gminie Dziemiany, na obrzeżach Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego w kompleksie Borów Tucholskich. Gminę charakteryzuje urokliwa przyroda, krajobraz bogaty w szereg mniejszych śródleśnych jezior i lasów, czyste powietrze oraz środowisko nieskażone przemysłem, co warunkuje występowanie w jeziorach dużej ilości ryb, ptactwa wodnego, a w lasach runa leśnego.

Całość nieruchomości to bardzo ciekawa oferta, tym bardziej, że podobnych nieruchomości na lokalnym rynku po prostu brakuje, teren krajobrazowo-widokowy, doskonała inwestycja!!!

Jeśli to nieruchomość, której szukasz, zapraszam Cię na prezentację!

 

Oferta 156-2018

www.Chbn.pl


Główne cechy
I piętro Poddasze Miejsce parkingowe
Garaż w budynku
Dodatkowe
Ogrzewanie własne
Powrót