Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Image1 Image2 Image3

„Swój mały raj na wsi”

Numer oferty : 139-2018
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Dom
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
490,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Zaledwie 20 min od Gdańska, w przepięknej kaszubskiej zieleni – przy głównej drodze łączącej Gdańsk ze Starogardem Gdańskim leży miejscowość Kleszczewo. To niewielka Kaszubska miejscowość położona nad rzeczką Kłodawa kryje w sobie dużo urokliwych zakątków, jak między innymi restaurację połączoną z hodowlą ekologicznego pstrąga, oraz ukrytymi w zieleni wiejskimi domkami, które są oazą spokoju i ucieczką dla wielu, od gwaru i hałasu trójmiejskiej aglomeracji.

 

W tym miejscu , w cudownym sąsiedztwie lasu znajduje się doskonale uszyty na miarę jednorodzinny domek parterowy, który dedykowany jest dla trzy i czteroosobowej rodziny.

Precyzja wykonania, materiały użyte do jego budowy, jak i jakość wykończenia – wskazują na wielkie zaangażowanie właścicieli w stworzenie swojego azylu.

Domek został zbudowany na jednym poziomie – parterowy, niepodpiwniczony. Prostą bryłę urozmaicał od strony ogrodu zadaszony taras, na który prowadzą duże okna balkonowe. Wysunięte wejście posiada zadaszenie, które tworzy tzw. ganek wyjściowy z ładnie zaaranżowanymi bocznymi schodami. Budynek pokryty jest cztero spadowym dachem o nachyleniu połaci 30°.

 

Wystrój domu podkreślony jest ciepłą kolorystyką elementów wykończenia, zarówno dachu jak i elewacji. Bryła domu nawiązuje do tradycyjnej architektury, jest dostosowana do krajobrazu otwartego i odpowiada wymogom adaptacji do otaczających zabudowy na terenie miejscowości.

 

Powierzchnia zabudowy wynosi 105,50 metrów kwadratowych, w domu mamy dwa pokoje, salon+ kuchnia. Przy jednej z sypialni duża garderoba.

Ściany wykonane są z materiału świetnie izolującego pod nazwą porotherm – nieruchomość otoczona jest pięknie zaaranżowaną i ukształtowaną zielenią, ogrodzona, z bramami wjazdowymi.

Dom ogrzewany jest na dwa sposoby: instalacja kominkowa i instalacja gazowa. Gaz propan butan gromadzony jest w butli podziemnej.

Powierzchnia działki, na której zbudowano dom wynosi 960 m/kw. Jednym z elementów odróżniających ten dom od pozostałych, jest świetnie zorganizowana sauna Fińska która łączy się bezpośrednio z pokojem kąpielowym.

Strych możliwy do adaptacji.

Jeżeli myślisz o budowie, bądź o zakupie swojego małego raju, to warto zapoznać się z domkiem, który państwu przedstawiamy.

 

Zapraszamy na prezentację!!!


Główne cechy
Dodatkowe
Ogrzewanie własneOgrzewanie gazowe
Powrót