Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Do przejęcia funkcjonująca i dochodowa Firma!!

Numer oferty : 138-2018
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Lokal na działalność
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Chojnice
249,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Łącznie z obsługą, zatowarowaniem, wyposażeniem, miejscem i stałą bazą klientów!!

 

Monopolowy Salon pod nazwą: „Promil” w Chojnicach przy ulicy Świętego Jerzego, u zbiegu ulic Gdańska, Piłsudskiego, Angowicka , to funkcjonujący od wielu lat punkt sprzedaży alkoholi świata i wszelkiego rodzaju delicji.

Na powierzchni 150 metrów kwadratowych znajdują się doskonale urządzone: sala ekspozycyjna i sprzedażowa – 100 m/kw, oraz pozostałe pomieszczenia magazynowe i socjalne – 50 m kw.

Cała nieruchomość znajduje się na parterze w bezpośrednim sąsiedztwie parkingu. Salon oprócz sprzedaży różnego rodzaju alkoholi znany jest z przygotowywania i dystrybucji upominków, podarunków oraz prezentów gustownie pakowanych.

Właścicielem obiektu jest Zakład Gospodarki mieszkaniowej w Chojnicach.

To prestiżowe i znane w regionie miejsce jest do przejęcia od ręki . Dodatkowymi zaletami i atrybutami tego miejsca, są pracownicy, którzy w imieniu nowego właściciela doskonale poprowadzą dotychczasowy salon a być może zostaną ukierunkowani nowymi wizjami i przemyśleniami.

Dane dotyczące wysokości dzierżawy, kosztów stałych, obrotów, zatowarowania, dochodów oraz pozostałych składowych prowadzenia przedsięwzięcia możecie Państwo uzyskać w Chojnickim Biurze Nieruchomości.

 

Gotowy biznes, dochodowa inwestycja, bliskość centrum miasta!!!

Osoby poważnie zainteresowane proszone są o kontakt.


Główne cechy
Dodatkowe
Ogrzewanie gazowe
Powrót