Oferta 2206-0215

Lokal

Wyjątkowa oferta wynajmu – miejscowość turystyczna !!

Charzykowy

147.69 ㎡ | 4 pokoje | 1 piętro

5 000 PLN
34 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Lokal
  • Ilość pokoi: 4
  • Metraż: 147.69 ㎡
  • Stan: Pod klucz

Dane szczegółowe:

  • Miejsce parkingowe
  • Klimatyzacja
  • Centralne ogrzewanie

Na wynajem piętro w obiekcie usługowo – gastronomiczno – rekreacyjnym, o powierzchni 147,69 m2, usytuowany w turystycznej miejscowości Charzykowy, w powiecie chojnickim, w gminie Chojnice, w województwie pomorskim.

Obiekt daje możliwość prowadzenia różnego rodzaju działalności według pomysłu potencjalnego najemcy, np. sportów fitness, zajęć tanecznych, studio beauty, masażu, kosmetyka, gabinety rehabilitacyjne, itp. W obiekcie prężnie działa restauracja oraz klub tenisa ziemnego, co niewątpliwie przyciąga potencjalnych klientów.

W skład powierzchni wchodzą: dwie przestronne sale, jedna z dużymi przeszkleniami o powierzchni 38,8 m2, druga z lustrami o powierzchni 48,79 m2, dwie toalety, damska, męska, łazienka z prysznicem, dwa duże pomieszczenia służące w tech chwili jako biurowe, jedno z aneksem kuchennym, pomieszczenie techniczne oraz przestronny hol. Oczywiście część ścianek to działowe, więc istnieje możliwość dostosowania i adaptacji pomieszczeń do własnej działalności. Pomieszczenia klimatyzowane. 

Dobry punkt w Charzykowach, przy trasie Chojnice – Charzykowy, prowadzącej do dalszych wielu miejscowości turystycznych. Teren przed budynkiem w całości zagospodarowany, duży parking dla klientów, pięknie zagospodarowany ogród, z możliwością wykorzystania dla nowego najemcy, ogródek letni przed budynkiem, który niewątpliwie przyciąga turystów, rowerzystów oraz przejezdnych.

Koszt wynajmu to 5000 zł netto, plus media według zużycia.

Kaucja do uzgodnienia z przyszłym najemcą.

Świetna oferta dla inwestorów, którzy szukają dużej powierzchni do prowadzenie własnej działalności.

Charzykowy to w niesamowitym tempie rozwijająca się miejscowość turystyczna, przyciągająca swymi pięknymi terenami coraz liczniejszych turystów, nie tylko z Polski, ale i spoza granicy kraju.

Pewnym jest, że Jezioro Charzykowskie jest ogromną atrakcją Charzyków i to właśnie tutejsze strzeżone kąpielisko, jest jednym z najbardziej obleganych w okolicach. Duży wpływ na to ma infrastruktura, która z roku na rok jest coraz bardziej rozbudowana.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Polecamy serdecznie

Oferta numer: 2206-0215

www.chbn.pl

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Anita Sawa

tel. 720 33 22 33
email: anita@chbn.pl