Oferta 2201-0026

Działka

Wyjątkowa nieruchomość – koniecznie sprawdź !!

Radońsk

266600 ㎡ | 266600 ㎡

1 650 000 PLN
6 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Działka
  • Metraż: 266600 ㎡
  • Metraż działki: 266600 ㎡
  • Rynek: Wtórny

Dane szczegółowe:

  • prąd, woda ze studni, szambo

Marzy się Państwu działka z niesamowitym klimatem? Poszukujecie ciszy i spokoju z dala od tętniących życiem miast? W takim razie proszę zwróćcie uwagę na bardzo klimatyczny teren w miejscowości Radońsk, w powiecie sępoleńskim, gminie Sępólno Krajeńskie, w województwie kujawsko-pomorskim. Prawdziwy rarytas dla osób ceniących bliskość natury, mikroklimat i czyste, niczym nie skażone powietrze. To idealne miejsce pod gospodarstwo agroturystyczne, stadninę koni lub po prostu swój własny wymarzony dom.

Las, cisza spokój, bliskość natury, sielska okolica, klimatyczny dom na działce, nieskończona ilość możliwości !!

Oferta składa się z kliku działek o łącznej powierzchni 26,66 ha (266 600 m2). Większość obszaru stanowią grunty leśne, część to grunty rolne, grunty rolne zabudowane, łąki, pastwiska oraz nieużytki. Teren częściowo ogrodzony. Wjazd na posesję z drogi asfaltowej.

Nieruchomość znajduje się w odległości: ok. 8 km. od Sępólna Krajeńskiego, 60 km. Od Bydgoszczy, 20 km od Więcborka.

Jednym z wielu atutów oferty jest posadowiony na tym terenie niezwykle klimatyczny stary budynek w tylu dworkowym, zachowany w dobrym stanie technicznym, częściowo wyremontowany, z możliwością dalszej renowacji. Na terenie działek znajdziemy poza domem, dwa duże murowane budynki gospodarcze w bardzo dobry stanie technicznym.

Ukształtowanie terenu płaskie, wydmowe, piaszczyste, porośnięte lasem sosnowym, brzozowym, na terenie działki znajduje się duży staw, który można pogłębić, powiększyć, w zależności od własnego pomysłu i potrzeb.

Media na działce: prąd, woda z własnej studni, szambo.

Nieruchomość ma ogromny potencjał, spełni wymagania najbardziej wyrafinowanych, ceniących prywatność nabywców poszukujących nietuzinkowego miejsca na rodzinną posiadłość.

Będzie również idealnym miejscem dla inwestorów poszukujących atrakcyjnej lokalizacji do kreowania biznesu np. bazy noclegowej w postaci gospodarstwa agroturystycznego, domków dla letników, itp.

W najbliższej okolicy brak domostw, tylko lasy stanowiące zagłębia grzybowe, pola, łąki, mnogość tras rowerowych, pieszych zachęcających do aktywnego wypoczynku. W okolicy znajduje się również mnóstwo jezior, do najbliższego Jeziora Juchacz ok. 5 minut jazdy samochodem.

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia !!

Oferta numer: 2201-0026

www.chbn.pl

 

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Anita Sawa

tel. 720 33 22 33
email: anita@chbn.pl