Oferta 2305-0117

Dom

Śliczny domek wraz z działką ROD !!

Chojnice

20 ㎡ | 354 ㎡ | 1 pokój

149 000 PLN
7 450 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Dom
  • Ilość pokoi: 1
  • Metraż: 20 ㎡
  • Metraż działki: 354 ㎡
  • Stan: Pod klucz
  • Rynek: Wtórny

Prezentujemy Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży domku wraz z gruntem, który znajduje się w Chojnicach na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Przyszłość” w okolicach ulic Angowickiej oraz Działkowej.

Działka posiada 354 m2 powierzchni i mieści się na niej drewniany domek o powierzchni około 20 m2 oraz 9 m2 powierzchni tarasu.

Media: prąd, woda.

Dojazd drogą nieutwardzoną lecz znajdująca się w dobrym stanie. Możliwość dwóch wjazdów:-od ulicy Działkowej oraz Angowickiej.

W domku tym, który zbudowany został zaledwie cztery lata temu znajdziemy jedno, duże pomieszczenie służące jako salon z sypialną łącznie oraz aneks kuchenny. Mamy również łazienkę wraz z toaletą oraz z tyłu budynku osobne wejście do pomieszczenia gospodarczego w którym znajdziemy bojler na ciepłą wodę, jest miejsce na rowery, kosiarkę oraz wszelkiego rodzaju narzędzia ogrodowe.

Budynek ocieplony wełną mineralną po bokach oraz sufit. Na dachu mamy papę termozgrzewalną.

Niekwestionowanym atutem jest położenie posesji na niewielkim wzniesieniu, skąd rozpościera się piękny widok na działkę. Podczas porannej kawy z tarasu widokowego mamy wgląd na zewsząd otaczające Nas krzewy, kwiaty, drzewka, trawnik oraz oczko wodne i skalniak.

Nieruchomość ogrodzona w części płotem, w części zaś żywopłotem. Ważną rzeczą jest też miejsce na zaparkowanie aż dwóch aut na terenie działki.

Domek sprawia miłe wrażenie w odbiorze. Brak zapachu jakiejkolwiek wilgoci. Obecny właściciel wykonał go z myślą dla siebie oraz z najlepszych materiałów. Nie ma mowy o „pójściu na skróty”z czymkolwiek jeśli chodzi o dobór materiałów i wykończenie. Wystarczy spojrzeć na załączone poniżej zdjęcia, iż np. armatura sanitarna w łazience są w świetnym stanie jak i również dobór sprzętu AGD jest również nietuzinkowy.

Osoby pamiętające nie tak dawny lockdown na pewno z przychylnością spojrzą na tego typu ofertę.

Praktycznie nowy domek z działką ROD !! Własna oaza spokoju i wytchnienia na łonie natury- zaledwie parę minut od centrum miasta !!

Zapraszamy na prezentację !!

www.chbn.pl

nr oferty: 2305-0117

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Mariusz Hoppe

tel. 720 092 092
email: mariusz@chbn.pl