Oferta 2106-0061

Lokal

Sala restauracyjna pod wynajem

Chojnice

232 ㎡

4 900 PLN
21 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Lokal
  • Metraż: 232 ㎡
  • Stan: Pod klucz

Planujesz otworzyć własny biznes gastronomiczny i poszukujesz sali do prowadzenia imprez okolicznościowych, restauracji czy cateringu?

Przedstawiamy Państwu gotowy lokal do prowadzenia tego typu działalności o powierzchni użytkowej 232,18 m2, położony przy ulicy Łużyckiej w Chojnicach.

Sala nowoczesna w pełni wyposażona i przygotowana do ugoszczenia do 50 osób, zawiera pełną infrastrukturę do prowadzenia gastronomi, w jej skład wchodzi:

  • hol, szatnia, toalety damskie, toalety męskie, WC dla pracowników, sala bufetowa, sala do przygotowania posiłków, sala główna ( 113 m2 ), kuchnia, zaplecze, pomieszczenie socjalne, chłodnia, magazyn.

Lokal umiejscowiony w przyziemiu czterokondygnacyjnego budynku, odpowiednio doświetlony, posiada odrębne i niezależne wejście, parkingi znajdują się bezpośrednio przed budynkiem.

Cały obiekt i lokal przyciąga nowoczesnym i estetycznym wyglądem.

Idealne miejsce do prowadzenia i organizowania meetingów biznesowych, cateringu, baru szybkiej obsługi, urodzin, przyjęć komunijnych, małych wesel ( w sąsiedztwie znajdują się instytucje tj, ZUS, KRUS, różnego rodzaju biura, firmy i obiekty handlowo – usługowe.

Długoterminowa współpraca, sprzyjające otoczenie i sąsiedztwo, przestrzeń, nowoczesność.

Cena najmu: 4900 zł netto, plus opłaty za media według zużycia. Kaucja 5000 zł.

Zdzwoń, dopytaj o szczegóły i umów się na obejrzenie.

oferta: 2106-0061

www.chbn.pl

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Ewelina Skiba

tel, 720 093 093
email: ewelina@chbn.pl