Oferta 2309-0250

Działka

OKAZJA!! Działka budowlana w Klawkowie!!!

Klawkowo

1013 ㎡

129 000 PLN
127 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Działka
  • Działka: Budowlana
  • Metraż działki: 1013 ㎡

Dane szczegółowe:

  • Warunki zabudowy
  • Prąd
  • Woda
  • Gaz

Jeśli jesteś zwolennikiem pięknych terenów, kameralnych osiedli i dogodnego oraz szybkiego dostępu do centrum miasta- to przedstawiamy idealną ofertę!!

Chojnickie Biuro Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż piękną działkę położoną w Klawkowie, w gminie Chojnice, w powiecie chojnickim, położonej zaledwie 5 minut jazdy samochodem od centrum Chojnic.

Działka o powierzchni 1014 m2. Nieruchomość o płaskim ukształtowaniu terenu.

MEDIA: woda, prąd i gaz.

Teren suchy, bez nasadzeń.

Na powyższą nieruchomość zostały wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Dzięki swojej wielkości działka umożliwia wybudowanie przestronnego domu z ogrodem, zgodnie z indywidualnymi preferencjami i potrzebami przyszłych mieszkańców. Teren ten oferuje także piękne widoki na okolicę oraz jest położony w cichej i spokojnej okolicy, co sprzyja relaksowi i odpoczynkowi.

W bezpośrednim sąsiedztwie nowe domy wolnostojące, jednorodzinne.

Działka jest dobrze skomunikowana z okolicznymi miejscowościami, dzięki czemu zapewnia łatwy dostęp do wszelkich niezbędnych udogodnień, takich jak sklepy, szkoły, przedszkola i urzędy. W pobliżu znajdują się także tereny przyrodnicze, takie jak lasy, parki i jeziora, co umożliwia uprawianie różnorodnych form aktywności fizycznej i odpoczynku na łonie natury.

Oferta nr: 2309-0250

www.chbn.pl

Wszystkie media, duża ilość terenów zielonych, możliwość szybkiej zabudowy!!!

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!!!

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Katarzyna Rybicka

tel. 720 22 33 22
email: katarzyna@chbn.pl