Oferta 2107-0136

Obiekt

Obiekt magazynowo – biurowy, duża powierzchnia, 1401,15m2

Chojnice

1401.15 ㎡ | 1542 ㎡ | 1-piętrowy budynek

828 999 PLN
592 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Obiekt
  • Metraż: 1401.15 ㎡
  • Metraż działki: 1542 ㎡
  • Stan: Pod klucz
  • Rynek: Wtórny

Dane szczegółowe:

  • Miejsce parkingowe
  • Winda
  • Ogrzewanie elektryczne

Jeżeli szukasz miejsca do prowadzenia działalności i zależy Ci na powierzchni produkcyjnej, magazynowej i biurowej w jednym miejscu to ta oferta jest dla Ciebie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem magazynowo- biurowym z częścią socjalną, położonym w 40-tysięcznym, dynamicznie rozwijającym się mieście Chojnice.

W obiekcie była prowadzona działalność hurtowa.

Budynek o powierzchni użytkowej 1401,15 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1542 m2, II-kondygnacyjny, konstrukcji tradycyjnej, murowanej, w ostatnich latach sukcesywnie remontowany i modernizowany.

W skład pomieszczeń wchodzą:

PARTER: korytarz, pomieszczenie socjalne, trzy WC, cztery biura, dwa pomieszczenia socjalne, korytarz, klatka schodowa, trzy magazyny, w tym jeden z częścią chłodniczą, klatka schodowa, winda (829,36 m2).

PRZYZIEMIE: klatka schodowa, trzy magazyny, pomieszczenie przejściowe, winda (547,64 m2).

Stan techniczny budynku dobry, w obiekcie w wykonano szereg prac remontowo – adaptacyjnych, posadzki betonowe, w części socjalno – biurowej i handlowej oraz komunikacji położono gres, w pomieszczeniach socjalnych i sanitarnych płytki ceramiczne, okna PCV, wrota stalowe dwuskrzydłowe w części magazynowej oraz drzwi PCV przeszklone i pełne w części administracyjno-handlowej. Dach pokryty blachą trapezową, rynny i rury spustowe PCV. Ogrzewanie elektryczne w pomieszczeniach socjalnych i biurowych, ciepła woda – podgrzewacze elektryczne. Od frontowej strony budynku rampa.

Obiekt nie wymaga pilnych nakładów finansowych.

Instalacje techniczne: sieć NN, sieć telefoniczna, sieć wodociągowa, sieć kanalizacyjna.

Teren płaski.

Dojazd do budynku drogą asfaltową, obok nieruchomości duży, darmowy parking.

Najbliższe sąsiedztwo i otoczenie stanowią obiekty usługowe, magazynowe, z zapleczem socjalno – biurowym, hurtownie, dom weselny, nieco dalej zabudowa mieszkalna jednorodzinna i wielorodzinna.

Istnieje możliwość zakupu przyległego do tego obiektu budynku magazynowo – biurowego o powierzchni użytkowej 837,2 m2. za kwotę 750 tys. zł.

Chojnice, to miasto powiatowe liczące ok. 40 tys. mieszkańców, w województwie pomorskim, położone przy drodze krajowej numer 22. W ostatnich latach w mieście powstało wiele nowych, prężnie działających zakładów produkcyjnych, świadczy to o potencjale miasta i dynamice jego rozwoju.

Wartość rynkowa nieruchomości według operatu szacunkowego wynosi 2 730 000 zł

Cena ofertowa podlega negocjacji.

Jesteście Państwo zainteresowani i chcecie poznać więcej szczegółów? Zapraszamy do kontaktu.

Oferta numer: 2107-0136

www.chbn.pl

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Anita Sawa

tel. 720 33 22 33
email: anita@chbn.pl