Oferta 242-2017

Lokal

Obiekt biurowy do wynajęcia, 182 m2!!!!

Sępólno Krajeńskie

182 ㎡ | 1 piętro

3 640 PLN
20 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Lokal
  • Metraż: 182 ㎡
  • Rynek: Wtórny

Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca na wynajem dla swojej firmy, z pewnością ta oferta Cię zainteresuje.

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajmu rewelacyjną nieruchomość- budynek handlowo – usługowo- biurowy, położony w Sępólnie Krajeńskim, przy ul. Kościuszki, w województwie kujawsko-pomorskim.

Lokal użytkowy położony jest na pierwszym piętrze kamienicy, z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Nieruchomość o powierzchni 182 m2, w skład której wchodzą: dwie sale konferencyjno-wykladowe, sala komputerowa, trzy biura, zaplecze socjalne oraz sanitarne, korytarz.

Znakomita lokalizacja nieruchomości i przeznaczenie nie ogranicza możliwości rozwojowych i prowadzenia na jej terenie dowolnej działalności. Ilość i rozkład pomieszczeń pozwala na zaadoptowanie tego obiektu na dowolną inwestycję. Budynek został tak wykończony, żeby było można dostosować go do indywidualnych potrzeb przyszłego nabywcy.

Lokal posiada wejście bezpośrednio od ulicy poprzez zewnętrzną klatkę schodową. Przed budynkiem duży, bezpłatny parking.

Budynek wybudowany w latach 90-siątych, w technologii tradycyjnej, murowanej. Wszystkie okna PCV, na podłogach częściowo panele, kafle oraz wykładzina PCV. Na ścianach częściowo gładzie, dostępne wszystkie media.

W bezpośrednim sąsiedztwie banki, sklepy, instytucje użyteczności publicznej. Do centrum miejscowości jest tylko 800 m.

Budynek dostępny od zaraz. Możliwość pozostawienia całego umeblowania widocznego na zdjęciach.

Obiekt z przeznaczeniem na różnego typu działalność, np. biura, sale wykładowe, gastronomię, salon fryzjersko-kosmetyczny, itp.

Niezaprzeczalnym atutem jest lokalizacja nieruchomości – ulica Kościuszki tętni życiem i od lat jest głównym szlakiem usługowo handlowym mieszkańców tego miasta.

Cena najmu 3640 zł. plus media według zużycia. Kaucja w wysokości jednokrotności najmu.

Ogromny potencjał do wykorzystania, świetne miejsce na siedzibę firmy, budynek dostępny od zaraz!!!

Szukasz nieruchomości do wynajmu, zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą.

oferta 242-2017 www.chbn.pl

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Katarzyna Rybicka

tel. 720 22 33 22
email: katarzyna@chbn.pl