Oferta 2105-0046

Działka

Nieruchomość z linią brzegową jeziora i z wydanymi warunkami zabudowy!!!

Cekcyn

11998 ㎡

459 000 PLN
38 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Działka
  • Działka: Budowlana
  • Metraż działki: 11998 ㎡
  • Rynek: Wtórny

Jeśli szukacie Państwo wyjątkowego miejsca, z bajkowym widokiem na jezioro i z możliwością zabudowy – to trafiliście na idealną ofertę!

Chojnickie Biuro Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki z bezpośrednim dostępem do Jeziora Wielkiego Cekcyńskiego.

Nieruchomość gruntowa o powierzchni łącznej 1,1998 ha, (składająca się z dwóch działek)  zlokalizowana w miejscowości Cekcyn, w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie tucholskim, w gminie Cekcyn, w samym sercu Borów Tucholskich.

Powyższa nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem w bryle budynku. Maksymalna powierzchnia zabudowy do 400 m2. Została zaprojektowana nowoczesna i bardzo oryginalna koncepcja budowy domu – wizualizacja dołączona do oferty.

Teren z którego rozciąga się urokliwy widok na jezioro.

Dostępne media: woda, kanalizacja oraz prąd w drodze głównej.

W najbliższej okolicy znajduje się rozproszona zabudowa jednorodzinna lub letniskowa co zapewnia spokój.

Nieruchomość z jednej strony graniczy z jeziorem, do którego jej właściciel ma bezpośredni dostęp (możliwość zrobienia pomostu bądź „prywatnej” plaży).

Wjazd na nieruchomość z drogi gminnej.

Działka leżąca bezpośrednio nad malowniczym Jeziorem Cekcyńskim, zainteresuje kogoś, kto z daleka od zgiełku miasta, na łonie przyrody, chce delektować się ciszą i spokojem.

Cekcyn to miejscowość turystyczna położona w sąsiedztwie Borów Tucholskich, między Tucholą (12 km) a Bydgoszczą (56 km). Atrakcją Cekcyna jest Jezioro Wielkie Cekcyńskie, gdzie wydzielono strzeżone kąpielisko, a w jego pobliżu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego i turystycznego. Ważnym atutem turystycznym gminy jest ponadto jej położenie w otulinie Tucholskiego Parku Krajobrazowego.

Oferta nr CH2105-0046

www.chbn.pl

Działka z linią brzegową jeziora, wydane warunki zabudowy, centrum Borów Tucholskich!!

Zadzwoń i umów się na prezentację!!!

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Katarzyna Rybicka

tel. 720 22 33 22
email: katarzyna@chbn.pl