Oferta 2208-0273

Lokal

Na wynajem nowiutki lokal 150 m2 !!

Człuchów

150 ㎡ | 650 ㎡ | 2 pokoje

4 200 PLN
28 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Lokal
  • Ilość pokoi: 2
  • Metraż: 150 ㎡
  • Metraż działki: 650 ㎡
  • Stan: Pod klucz
  • Rynek: Wtórny

Dane szczegółowe:

  • Ogrzewanie gazowe

Niezmiernie Nam miło zaprezentować potencjalnym chętnym ofertę wynajmu lokalu usługowo- handlowego, mieszczącego się w Człuchowie, powiatowym mieście w południowej części województwa pomorskiego.

Lokal posiada około 150 m 2 powierzchni i składa się z dużego, otwartego pomieszczenia (być może w najbliższej przyszłości sprzedażowego), pomieszczenia socjalnego, toalety oraz dwóch pomieszczeń gospodarczych. Z tyłu mamy zaplecze magazynowe w postaci dużego pomieszczenia z osobnym wejściem.

Budynek jest całkowicie nowy, podłoga w głównym pomieszczeniu, jak i również zaplecze sanitarno- socjalne wyłożone glazurą i terakotą.

Szerokie i duże witryny zewnętrzne oraz okna wystawowe, rozprowadzone niezbędne okablowanie, siła, gniazdka elektryczne, przyłącza wody itp. (w zależności od rodzaju prowadzonej tu działalności mamy można rzec całą gamę i wachlarz możliwości przystosowawczych).

Właściciel lokalu uzyskał niezbędne i wymagane odbiory oraz certyfikaty, między innymi z sanepidu, przeciwpożarowe itp.

Budynek jest wysoko ubezpieczony, jest w nim zainstalowany alarm, pod swoją opieką ma go wyspecjalizowana firma ochroniarska z Człuchowa.

Media: prąd, woda, kanalizacja miejska.

Ogrzewanie gazowe- wewnątrz jest zamontowana na ścianie nagrzewnica. Na dachu blachodachówka oraz częściowo płyty żerańskie.

Infrastruktura wokół budynku przystosowana równie gruntownie i dobrze co wewnątrz. Około 600 m2 terenu wyłożonego nowiutką kostką brukową, mamy podjazd pod rampę od magazynu pod zaplecze, jest przystosowana możliwość manewru pod duże auta dostawcze, dodatkowo właściciel udostępni spory kawałek działki od zaplecza właśnie np. na kolejne miejsca parkingowe lub postawienie jakiejś wiaty, blaszanego garażu na zgłoszenie itp.

Budynek prezentuje się bardzo okazale. Znajduje się przy głównej drodze miejskiej z bardzo dobrym dojazdem od jednego z największych rond tranzytowych miasta.

Mile widziana wszelka działalność gospodarcza typu sklep spożywczy, sieć handlowa lub market. Być może ktoś widzi tu nowoczesny salon kosmetyczny, zakład fryzjerski, szkołę tańca, cokolwiek dla inwestorów z wizją.

Lokal jest przygotowany i czeka na najemców.

Mile widziana współpraca długofalowa.

Kwota odstępnego to 4200 zł brutto.

Kaucja zwrotna to dwukrotność czynszu, czyli 8400 zł.

Człuchów to miasto powiatowe liczące około 15 tysięcy mieszkańców, krzyżują się tu ważne drogi krajowe między innym w kierunku Gdańska, Koszalina, Piły czy Bydgoszczy.

Zapraszamy poważnych inwestorów, dogodna powierzchnia, wszystko w idealnym, nowym stanie !!

Zadzwoń i umów się na prezentację !!

www.chbn.pl

nr oferty: 2208-0273

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Mariusz Hoppe

tel. 720 092 092
email: mariusz@chbn.pl