Oferta 96-2019

Lokal

Na wynajem lokal w sercu Charzyków!!

Charzykowy

80 ㎡

3 200 PLN
40 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Lokal
  • Metraż: 80 ㎡
  • Rynek: Pierwotny

Dane szczegółowe:

  • Klimatyzacja
  • Monitoring

Chojnickie Biuro Nieruchomości prezentuje na wynajem dwa lokale usługowe o powierzchni ok.80m2 każdy.

Lokale umiejscowione na parterze i pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego nowo wybudowanego budynku mieszczącego się w samym centrum miejscowości Charzykowy!!

Idealne miejsce pod biura, usługi, bar, gastronomię czy fitness!

1. Lokal na parterze o powierzchni ok. 80m2, składający się z: głównej sali usługowej, dwóch toalet ( męski i damski) oraz dwóch wejść, pierwsze główne od strony ulicy Turystycznej, oraz drugie od strony parkingu, ( co w przyszłości mogłoby stanowić wygodne miejsce na rozładunek towaru).

Trzy duże okna witrynowe z widokiem na jezioro umilą tu każdy rodzaj użytkowania!

Lokal ten stwarza idealne warunki do utworzenia gastronomi, baru lub sklepu ogólnospożywczego, ( istnieje możliwość dzierżawienia od gminy małej części gruntu przed wejściem do lokalu np: na krzesła i stoliki ).

2.Lokal na I piętrze o powierzchni ok. 80m2, składający się z: korytarza i wnęki, sali usługowej, toalety. Do lokalu bezpośrednio schody do lokalu.

Lokal bardzo słoneczny, dzięki wpadającemu światłu przez duże witrynowe okna.

Miejsce to może okazać się idealne dla placówki bankowej, poczty, biura rachunkowego, biura ubezpieczeniowego czy salonu kosmetyczno – fryzjerskiego.

Właściciel lokali skłonny do wykończenia ich pod indywidualny rodzaj usług, oraz do pomocy w realizowaniu pomysłów przyszłego najemcy!

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZEROBIENIA NA LOKAL MIESZKALNY !!

Na danym etapie jest możliwość zaaranżowania lokali według własnych potrzeb konsumenckich. Dopuszczalność małej i lekkiej przebudowy, dostosowania oświetlenia w suficie, czy założeniu dodatkowych lamp itp.

Nieruchomości wyposażone w sieć wodnokanalizacyjna, prąd, gaz, wentylację oraz monitoring.

Możliwość zamontowania rolet zewnętrznych antywłamaniowych.

Każdy lokal ogrzewany za pomocą dwu funkcyjnego pieca gazowego.

Budynek nowy, oddany do użytku w 2019 r. wykończony w nowoczesnym stylu, umiejscowiony w samym centrum Charzyków, jest idealnym miejscem do utworzenia nowych placówek różnej branży w celu dopełnienia infrastruktury tego pięknego i turystycznego miejsca.

Cena: 3200 zł brutto za jeden lokal.

Charzykowy – miejscowość turystyczno – letniskowa położona w województwie pomorskim, w powiecie chojnickim, w gminie Chojnice nad Jeziorem Charzykowskim.

Nie zwlekaj i już dziś zadzwoń i umów się na spotkanie w celu bliższego zapoznania się z ofertą!!

Zaparaszamy!!!

ofeta: 96-2019

www.Chbn.pl

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Katarzyna Rybicka

tel. 720 22 33 22
email: katarzyna@chbn.pl