Oferta 246-2020

Obiekt

Lokal usługowy!!

Wysoka

347.50 ㎡ | 1 piętro | 1-piętrowy budynek

850 000 PLN
2 446 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Obiekt
  • Metraż działki: 347.50 ㎡
  • Stan: Pod klucz
  • Rynek: Wtórny

Dane szczegółowe:

  • Piwnica
  • Miejsce parkingowe
  • Ogrzewanie gazowe

Jeśli szukacie Państwo lokalu na własną działalność handlową,usługową lub na biuro Waszej firmy, z bezpośrednim wejściem od głównej ulicy oraz dodatkową drogą transportową od zaplecza posesji,to trafiliście na idealną ofertę!!!

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży lokal o łącznej powierzchni 347,5 m2, położony w miejscowości Wysoka, przy ul. Dworcowej, w powiecie pilskim, w województwie wielkopolskim.

Wjazd do nieruchomości zabezpieczony bramą otwieraną elektrycznie. Teren w całości ogrodzony.Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe dla klientów, Wjazd i parking wyłożone kostką brukową.

Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym, przygotowana do prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej, z ogromnym potencjałem aranżacyjnym.

W skład oferowanej nieruchomości wchodzą następujące powierzchnie ;

parter – ok.89 m2 z korytarzem,łazienką,oraz klatką schodową o powierzchni ok.23 m2, oraz piwnicą użytkową o powierzchni ok.90 m2

  • piętro –  ok. 68 m2 o charakterze biurowo-wystawowym, łazienką, oraz jedna duża przestrzeń o powierzchni ok.78 m2.

Na podłogach na parterze położona jest terakota,na piętrze panele, na ścianach gładzie, podwieszane sufity z oświetleniem punktowym, dzięki temu lokal jest bardzo jasny. Wszystkie okna PCV.

Nieruchomość posiada wszystkie media: wodę, prąd, kanalizację, gaz.

Działka o powierzchni 537 m2, na której w tylnej części posesji znajdują się nowe boksy techniczno-garaże o powierzchni ok. 75 m2.

Znakomita lokalizacja nieruchomości i przeznaczenie, nie ogranicza możliwości rozwojowych i prowadzenia na jej terenie dowolnej działalności. Budynek został tak wykończony, żeby było można dostosować go do indywidualnych potrzeb przyszłego nabywcy.

Niezaprzeczalnym atutem jest lokalizacja nieruchomości – ulica Dworcowa – centrum tego miasta oraz możliwość bezpośredniego wjazdu od ulicy Ogrodowej.

Transportowo idealne możliwości komunikacyjne!

Oferta nr 246-2020 www.chbn.pl

* Nieruchomość znajdująca się w powyższej ofercie przylega do dwóch działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 3239 m2,które stanowią również ofertę sprzedaży.

Lokal dostępny od zaraz, duży parking przed budynkiem, możliwość dostosowania do własnych potrzeb !!

Zadzwoń i dowiedz się więcej szczegółowych informacji!!!

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Katarzyna Rybicka

tel. 720 22 33 22
email: katarzyna@chbn.pl