Oferta 2303-0070

Dom

Dom w sercu Borów Tucholskich !!

Łążek

56.14 ㎡ | 525 ㎡ | 3 pokoje

145 000 PLN
2 583 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Dom
  • Ilość pokoi: 3
  • Metraż: 56.14 ㎡
  • Metraż działki: 525 ㎡
  • Stan: Do remontu
  • Rynek: Wtórny

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu, znajdującego się w miejscowości Łążek, w gminie Osie, w powiecie świeckim, w województwie kujawsko- pomorskim.

Prezentowany budynek posiada 56,14 m2 i mieści się na działce o powierzchni 525 m2.

Obecny właściciel prowadzi tu działalność gospodarczą w postaci prowadzenia sklepu spożywczo- przemysłowego, jednak niedawno obiekt pełnił funkcję domu mieszkalnego. W skład powierzchni wchodzą:

wiatrołap, główna sala sprzedażowa, magazynek, zaplecze socjalne, toaleta i miejsce na małą kotłownię. Istnieje możliwość zagospodarowania poddasza na użytkowe.

Budynek nie jest podpiwniczony. Posiada dwa niezależne wejścia.

Media: prąd, woda gminna, kanalizacja.

Ogrzewanie za pomocą pieca na drewno i węgiel.

Na dachu mamy pokrycie masą bitumiczną.

Budynek posiada klimatyzację, jest system kamer oraz monitoring. Obecny właściciel posiada wszelkie odbiory różnych instancji takich jak np. sanepid aby można było tu prowadzić działalność gospodarczą. Znajduje się tu również jedyny w okolicy paczkomat do odbioru przesyłek kurierskich, co na pewno napędza przy okazji potencjalnych klientów.

Nieruchomość tak jak na wstępie już wspomniano pełniła niegdyś funkcję budynku mieszkalnego, z powodzeniem można byłoby urządzić tu na powrót miłe miejsce do zamieszkania jako ognisko domowe, gdyż nic nie staje na przeszkodzie aby wystąpić o takową zmianę w właściwym organie terytorialnym.

Dookoła zabudowa domów jednorodzinnych, wolnostojących.

Obiekt mieści się przy głównej szosie z Czerska i Śliwic na Osie. Niedaleko znajduje się stacja PKP, tuż obok przepływa rzeka Wda, a zaledwie kilka kilometrów dzieli Nas od trzech jezior. Wokół mamy same lasy oraz łąki, jednym słowem gwarantowane czyste powietrze.

Łążek to niewielka miejscowość w samym centrum Borów Tucholskich. Do powiatowego Świecia mamy około 20 km, do Tucholi- około 25 km.

Gotowy pomysł na biznes, możliwość przekształcenia w dom, cisza i sielski spokój w sercu Borów Tucholskich !!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu !!

www.chbn.pl

nr oferty: 2303-0070

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Mariusz Hoppe

tel. 720 092 092
email: mariusz@chbn.pl