Oferta 2202-0063

Działka

Działka na Kaszubach, w I linii brzegowej jeziora!!!

Kamionka

12992 ㎡

3 990 000 PLN
307 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Działka
  • Metraż działki: 12992 ㎡

Poszukujesz swojego miejsca na ziemi ? A może idealnego miejsca do inwestycji ? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą!

W sprzedaży duża działka w Parku Narodowym Bory Tucholskie, nad Jeziorem Witoczno!

LOKALIZACJA:
Kamionka , miejscowość turystyczno-letniskowa,  położona w województwie pomorskim, w powiecie chojnickim, w gminie Chojnice nad Jeziorem Witoczno, sołectwo Swornegacie.

Jedną z zalet tej lokalizacji to bliskość wody. Pobliska wieś Swornegacie położona jest tuż przy pięknym Jeziorze Karsińskim, obok płynie spokojnym nurtem Brda, a tuż za wioską od strony północnej znajduje się Jezioro Witoczno i ta nietuzinkowa nieruchomość.  Dlatego nie powinno Was dziwić, że jedną z głównych atrakcji jest możliwość korzystania z dobrodziejstw natury.

Jeżeli chodzi o możliwość kąpieli słonecznej, to złoty piasek aż zachęca, by rozłożyć kocyk, nasmarować się olejkami i oddać się błogiemu lenistwu. Długość linii brzegowej oddanej do użytku wynosi około 153 m, więc nie ma co się martwić, że zabraknie dla nas miejsca. Tym bardziej, że w tych stronach (całe szczęście) nie przyjął się parawaning.

Jezioro Karsińskie, Brda, Jezioro Długie i Jezioro Witoczno, a także pobliskie Jezioro Charzykowskie, które dzięki mostowi zwodzonemu w Małych Swornychgaciach stanęło przed żeglarzami ze Sworów otworem, mogą śmiało konkurować z akwenami  mazurskimi.

Nie tylko wodniacy  będą czuli się jak w siódmym niebie. Także piesi i rowerzyści będą mieli okazję rozwinąć tutaj skrzydła. Okoliczne tereny są wręcz naszpikowane ścieżkami i szlakami rowerowymi.

Tą najbardziej znaną trasą jest Kaszubska Marszruta. Jet to połączony system szlaków rowerowych o długości ponad 200 km (i nie jest to ostateczny wynik, bo nowe trasy powstają jak grzyby na deszczu).

Dobrą informacją dla turystów przyjeżdżających na grzybobranie, jest fakt, że w okolicznych lasach już od czerwca zaczynają pojawiać się grzyby.

Tak więc widzicie Państwo, iż jest to idealne miejsce dla osób poszukujących terenów do inwestycji agroturystycznych, mogących generować zysk przez cały rok, nie tylko w sezonie  !! 

NIERUCHOMOŚĆ:
W skład oferty wchodzą dwie działki o łącznej powierzchni 12992 m2.

– działka o pow. 4284 m2  – wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny, wraz z budynkiem gospodarczym oraz drewutnia z pomieszczeniami składowymi i garażem,
– działka o pow.  8708 m2 – teren zieleni , tuż przy linii brzegowej jeziora, która wynosi ok. 153 m długości.

Pomiędzy działkami przechodzi droga gruntowa, gminna.

Idealne miejsce do prowadzenia działalności o charakterze turystycznym, wykorzystując naturalne predyspozycje okolicy.

MEDIA:
Sieć uzbrojenia – prąd, woda .
Dojazd drogą gminną.

Nietuzinkowa oferta!

Piękna okolica, I linia brzegowa, duży teren z ogromnym potencjałem, dla osób z pomysłem na własny biznes !

Brzmi ciekawie? Zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację, chętnie  udzielimy Państwu szczegółowych informacji  !

Numer oferty :2202-0063

www.chbn.pl

 

 

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Anita Sawa

tel. 720 33 22 33
email: anita@chbn.pl