Oferta 225-2020

Działka

Działka na łonie natury, Bory Tucholskie, 1322 m2 !

Iwiec

1322 ㎡

55 000 PLN
42 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Działka
  • Działka: budowlana
  • Metraż działki: 1322 ㎡
  • Rynek: Wtórny

Dane szczegółowe:

  • prąd

Marzy się Państwu cisza, spokój, czyste powietrze i bliskość z naturą? Szukacie właśnie działki pod swój wymarzony dom? Spójrzcie, to jest właśnie miejsce dla Was.

Prezentowana działka położona jest z niewielkiej miejscowości Iwiec, w gminie Cekcyn, powiecie tucholskim, województwie kujawsko-pomorskim, to zakątek pełen ciszy i spokoju, w którym odpoczniesz od pędu codziennego życia.

Media: prąd w drodze.

Działka o powierzchni 1322 m2, częściowo zadrzewiona samosiejkami, granicząca ze ścianą lasu. Teren suchy, o regularnym kształcie prostokąta, Dojazd drogą gminną utwardzoną, obecnie modernizowaną. Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiadującej o powierzchni 1330 m2 za tą samą cenę.

W najbliższym sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych, tak więc bez problemu można wystąpić do gminy o warunki zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, a już w tym momencie można postawić przyczepę kempingową, mały domek i wypoczywać na łonie natury.

W miejscowości Iwiec znajduje się szkoła podstawowa, świetlica wiejska, sklep spożywczy, kościół. Do najbliższych większych miejscowości Cekcyna i Bysławia, gdzie znajdują się piękne jeziora Jezioro Wielkie Cekcyńskie, Jezioro Bysławskie, dzieli nas zaledwie 6 km. Najbliższe miasto to Tuchola, ok. 20 km.

Wymarzona okazja dla kogoś kto szuka miejsca na swoje królestwo na łonie natury.

Chcecie Państwo spełnić swoje marzenie o kupnie tej nieruchomości?

Serdecznie polecamy i zapraszamy do oglądania.

Oferta numer: 225-2020

www.chbn.pl

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Katarzyna Rybicka

tel. 720 22 33 22
email: katarzyna@chbn.pl