Oferta 2309-0248

Działka

Działka budowlana w sąsiedztwie lasu !!

Koczała

793 ㎡

69 000 PLN
87 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Działka
  • Metraż: 793 ㎡
  • Rynek: Wtórny

Dane szczegółowe:

  • MEDIA: woda, kanalizacja, prąd

Marzycie Państwo o ucieczce od zgiełku miasta? Szukacie miejsca na wybudowanie własnego domu? Idealnym rozwiązaniem będzie działka oferowana przez nas działka w miejscowości Koczała, przy ul. Leśnej. Wieś gminna położona jest w odległości 19 km od Miastka. Najbliższą okolicę stanowią domy jednorodzinne oraz las i łąki.

Działka o powierzchni 794 m2, w kształcie prostokąta, położona jest na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, pod zabudowę jednorodzinną.

Media znajdują się w drodze: – sieć wodociągowa gminna, kanalizacja gminna, sieć energetyczna.

Teren działki nierówny, zadrzewiony, dojazd drogą gminną, asfaltową.

Od najbliższego Jeziora Dymno dzieli nas w linii prostej zaledwie 450 metrów.

Działka graniczy z lasem i jest ona ostania w szeregu.

Koczała to duża wieś gminna, położona w województwie pomorskim, w powiecie człuchowskim. Jednym z cenniejszych obiektów przyrodniczych w gminie Koczała jest jezioro Dymno. Jest to jednocześnie zbiornik o bardzo wysokich walorach turystycznych i rekreacyjnych.

Wszystkich, którzy szukają wytchnienia od pędu i zgiełku wielkich miast powinna zainteresować zachwyci powyższa oferta !!

Chcecie spełnić swoje marzenie o domu z ogrodem, w cichym, spokojnym miejscu przy lesie? Zapraszamy do kontaktu !! Nie czekajcie, zadzwońcie już teraz!

Oferta numer: 2309-0248

www.chbn.pl

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Anita Sawa

tel. 720 33 22 33
email: anita@chbn.pl