2 000 000 PLN
Dane podstawowe:
- Rodzaj: Obiekt
- Ilość pokoi: 6
- Metraż: 909.81 ㎡
- Metraż działki: 277 ㎡
- Rynek: Wtórny
Dane szczegółowe:
- Ogrzewanie gazowe
W ofercie Chojnickiego Biura Nieruchomości przedstawiamy Państwu kamienicę w centrum miasta – Czersk, przy ul. Starogardzkiej, jest to droga krajowa prowadząca np. do Trójmiasta, Starogardu. Nieruchomość o bogatej historii, która zaczyna się już w 1910 r., w międzyczasie w budynku prowadzono różnego typu działalności gospodarcze m. in. restaurację, czy pensjonat.
Powierzchnia działki: 277 m2.
Powierzchnia użytkowa budynku: 909,81 m2.
W skład kondygnacji wchodzą:
Piwnica, 244,96 m2: 2 lokale usługowe w tym jeden wynajmowany na sklep z pasmanterią, wysokość piwnicy to 2,2 metra.
Parter, 254,09 m2: 3 lokale usługowe (drogeria, salon fryzjerski, sklep komputerowy).
Pierwsze piętro, 251,42 m2: 3 mieszkania, w tym 2 do gruntownego remontu.
Poddasze, 153,34 m2: 2 pomieszczenia (poddasze z możliwością adaptacji na lokale mieszkalne).
Lokale usługowe posiadają od lat stałych najemców co zapewni przyszłemu właścicielowi stabilny dochód.
Kamienica z zewnątrz w całości odnowiona, począwszy od nowej elewacji, po nowe okna PCV oraz dach, który pokryto blachą na rąbek. Budynek posiada nową instalację gazową w drogerii oraz w jednym z mieszkań.
Lokalizacja jest jedynym z głównych atutów nieruchomości, gdyż na miejscu posiadamy pełną infrastrukturę handlowo-usługową, instytucje publiczne, placówki służby zdrowia oraz przystanki autobusowe, dookoła liczne parkingi miejskie.
Przedstawiana nieruchomość to idealna oferta dla osób poszukujących obiektu, w celach inwestycyjnych, w doskonały sposób nadaje się do realizacji pomysłu na prowadzenie działalności biznesowych. Budynek posiada duże możliwości zagospodarowania przestrzeni według własnych preferencji.
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji oraz na prezentację.
Oferta numer: 2501-0003
Opiekę nad ofertą sprawuje:

Anita Sawa
tel. 720 33 22 33
email: anita@chbn.pl