Oferta 2107-0129

Obiekt

Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna !

Chojnice

837 ㎡ | 658 ㎡ | 2-piętrowy budynek

750 000 PLN
896 PLN za ㎡

Dane podstawowe:

  • Rodzaj: Obiekt
  • Metraż: 837 ㎡
  • Metraż działki: 658 ㎡
  • Stan: Deweloperski
  • Rynek: Wtórny

Dane szczegółowe:

  • Piwnica
  • Miejsce parkingowe
  • Ogrzewanie elektryczne
  • Ogrzewanie podłogowe

Atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w Chojnicach, z dużą powierzchnią magazynową, biurową i socjalną, posiadająca szeroki wachlarz możliwości inwestycyjnych.

Jeżeli szukasz miejsca do prowadzenia działalności, masz pomysł na własny biznes, a brak Ci przestrzeni, to ta oferta jest dla Ciebie.  Idealne miejsce np. na biurowiec, gabinety lekarskie, szkołę tańca, hurtownie, itp.

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową usytuowaną w mieście Chojnice, przy ul. Składowej, o powierzchni 0,0658 ha, zabudowaną II – kondygnacyjnym budynkiem biurowo-socjalno-magazynowym, w całości podpiwniczonym.

Obiekt w bardzo dobrym stanie technicznym, z zewnątrz całkowicie wykończony, wykonany z dużą starannością, metodą tradycyjną – murowany, do własnej aranżacji – stan deweloperski, a co za tym idzie z możliwością dostosowania pod własną działalność gospodarczą.

Budynek o powierzchni 837 m2, w skład powierzchni wchodzą:

– parter: wiatrołap, przedsionek, komunikacja, magazyn ( 291,74 m2),

– I piętro: komunikacja, pomieszczenie porządkowe, cztery biura, pomieszczenia socjalne z jadalnią i szatnią i łazienką, dwie toalety dla klientów oraz dwa pomieszczenia gospodarcze (281 m2),

– piwnica: komunikacja, pomieszczenie techniczne, skład opału, kotłownia oraz pomieszczenie magazynowe (263,66 m2).

Instalacje techniczne: sieć elektryczna NN oraz telefoniczna, sieć wodociągowa z sieci miejskiej, sieć kanalizacyjna z sieci miejskiej, ogrzewanie elektryczne w pomieszczeniach socjalnych i biurowych, ciepła woda – podgrzewacze elektryczne.

Teren płaski.

Dojazd do budynku drogą asfaltową, obok nieruchomości duży, darmowy parking.

Najbliższe sąsiedztwo i otoczenie stanowią obiekty usługowe, magazynowe, z zapleczem socjalno – biurowym, hurtownie, dom weselny, nieco dalej zabudowa mieszkalna jednorodzinna i wielorodzinna.

Istnieje możliwość zakupu przyległego do tego obiektu budynku magazynowo – biurowego o powierzchni użytkowej 1401,15 m2.

Chojnice, to miasto powiatowe liczące ok. 40 tyś mieszkańców, w województwie pomorskim, położone przy drodze krajowej numer 22. W ostatnich latach w mieście powstało wiele nowych, prężnie działających zakładów produkcyjnych, świadczy to o potencjale miasta i dynamice jego rozwoju.

Ogromny potencjał, możliwość własnej aranżacji, idealne miejsce dla Twojego biznesu !!

oferta numer: 2107-0129

www.chbn.pl

Opiekę nad ofertą sprawuje:

Katarzyna Rybicka

tel. 720 22 33 22
email: katarzyna@chbn.pl