Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Image1 Image2 Image3

Dom w Chojnicach w okazyjnej cenie !!

Numer oferty : 121-2018
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Dom
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Chojnice
375,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni 222,48 m2, usytuowany na działce o powierzchni 611 m2, mieszczący się w Chojnicach na Osadach Bytowskich.

 

Nieruchomość o nowoczesnej bryle z nietuzinkowymi rozwiązaniami, w skład jej wchodzą:

Parter- wiatrołap, sporych rozmiarów salon z wyjściem na taras oraz otwartą kuchnią, dwa pokoje sypialniane, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze, mogące z powodzeniem pełnić funkcję np. spiżarni.

Na parterze znajduje się również garaż jednostanowiskowy z elektryczną bramą wjazdową oraz kotłownią.

Na piętrze mamy otwartą przestrzeń przygotowaną do zamieszkania z wyprowadzonymi przyłączami sanitarnymi pod drugą łazienkę.

 

W całym domu stylowe, siwe okna PCV, ściany zewnętrzne ocieplone z niedawno zrobioną piękną elewacją. Dach budynku podbity papą z gotową drewnianą konstrukcją przygotowaną już pod dachówkę.

 

Ogrzewanie do wyboru dla potencjalnych nabywców, gdyż jest zrobione gotowe wyprowadzenie z przewodem kominowym w pomieszczeniu przeznaczonym na kotłownię.

 

Nieruchomość znajduje się w spokojnej części Chojnic, z daleka od zgiełku i hałasu centrum miasta. W niedalekiej odległości sklepy spożywcze, apteka, przychodnie oraz główna arteria prowadząca z Chojnic do Bytowa.

 

 

Piękny, nowoczesny dom z wieloma gotowymi elementami !! Możliwość dalszej, własnej aranżacji według potrzeb !!

 

Zapraszamy na prezentację !!

 

 


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót