Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Lokal 100 m2, PARTER, prestiżowa lokalizacja!!!

Numer oferty : 112-2018
Kategoria  : Do Wynajęcia
Typ : Lokal na działalność
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Chojnice
6,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Chcesz wynająć lokal i z marszu cieszyć się renomowaną lokalizacją i najnowocześniejszą technologią? Ten nowy budynek zapewni Twojej firmie komfortowe warunki do prowadzenia i rozwoju działalności.

 

Oferujemy Państwu do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 100,87 m2, na parterze w nowym budynek przy ulicy Nowe Miasto w Chojnicach, w powiecie chojnickim.

 

Lokal położony jest bardzo blisko centrum Chojnic- kilkadziesiąt metrów od rynku głównego miasta.

 

Budynek dwupiętrowy, o charakterystycznym, nowoczesnym wyglądzie z wejściem do lokalu od strony ulicy Nowe Miasto i parkingu oraz do lokali na wyższych kondygnacjach od strony ulicy Pocztowej.

 

Oferowany lokal składa się z przestronnej sali o powierzchni 77 m2, z dużymi witrynami okiennymi stanowiącymi idealną bazę do reklamy i wystaw sklepowych, czterech pomieszczeń do własnej adaptacji.

Ogrzewanie za pomocą dwufunkcyjnego pieca gazowego.

 

Dostosowania wielkości lokalu według wskazań i potrzeb klienta oraz istnieje możliwość dowolnej aranżacji lokalu według preferencji najemcy.

 

 

Lokal nadaje się, np na centrum usług biznesowych, ubezpieczenia, kancelarie, biura projektowe lub doradcze, szkoły językowe, niewielkie placówki medyczne czy gabinet kosmetyczny lub fryzjerski.

Koszt najmu to 7000 zł. netto plus media wg zużycia.

 

Dodatkowym atutem jest to, że lokal przygotowany jest do własnej aranżacji, można na przykład bez problemu podzielić główne pomieszczenie ściankami działowymi, wolny od zaraz, prestiżowa lokalizacja, blisko centrum!!!

 

 

Aby docenić w pełni wszystkie walory nieruchomości serdecznie zapraszam na prezentację.Główne cechy
Dodatkowe
Ogrzewanie gazowe
Powrót