Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Ile oczu ma typowy człowiek? Wpisz liczbę.
Image1 Image2 Image3

Działka przy drodze wojewódzkiej !!!

Numer oferty : 87-2018
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Działka
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
550,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Chcecie Państwo odpowiednio ulokować gotówkę, poszerzyć swój biznes, nie macie Państwo pomysłu jak to zrobić? Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą !!

 

 

Ofertę sprzedaży stanowi działka o powierzchni ok. 1,8 ha, usytuowana przy drodze wojewódzkiej numer 235, ciąg komunikacyjny Chojnice-Kościerzyna-Gdańsk.

 

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczony pod zabudowę produkcyjno-handlową, dopuszcza się również usługi związane z komunikacją - w tym również stację benzynową.

Możliwość zabudowy do II kondygnacji, powierzchnia biologicznie czynna(niezabudowana i nieutwardzona) na terenie P/U min. 20%. Zjazd z drogi wojewódzkiej o dużym natężeniu ruchu samochodowego.

Media: woda, prąd. Teren suchy, płaski.

Na terenie działki usytuowany jest parterowy budynek produkcyjny z zapleczem socjalnym bez podpiwniczenia o powierzchni użytkowej 424,9 m2. Budynek w dobrym stanie technicznym, wyposażony w przyłącze wodociągowe, energetyczne oraz szambo.

 

Nieruchomość położona w miejscowości Lubnia, gminie Brusy, powiecie chojnickim, województwie pomorskim. Usytuowanie w powiecie chojnickim dodaje atrakcyjności działce, ze względu na duży rozwój powiatu. Słynie on z wielu atrakcyjnych terenów turystycznych, co przyciąga mnóstwo turystów nie tylko z Polski, ale również spoza granicy kraju, co za tym idzie potencjalnych klientów.

 

Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiadującej o powierzchni ok. 5000 m2. Łącznie teren to powierzchnia 2,22 ha.

 

Bardzo dobre tereny na inwestycję, duży wachlarz możliwości zabudowy, usytuowanie przy drodze szybkiego ruchu, duży metraż, dostępne media, atrakcyjna cena tylko 30 zł za m2 !!

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą !!


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót