Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Image1 Image2 Image3

Piekania-Cukiernia-Catering-GOTOWY BIZNES!!

Numer oferty : 9-2018
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Lokal na działalność
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
389,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Przedmiotem sprzedaży jest zakład piekarniczo- cukierniczo-cateringowy wraz z pełnym wyposażeniem ( między innymi piece, 4 samochody dostawcze), w ciągłej, nieprzerwanej od lat eksploatacji położony w Kamieniu Krajeńskim przy ul Przemysłowej, w województwie kujawsko-pomorskim.

Budynek parterowy wolnostojący o powierzchni 549,16 m2, w którym znajduje się piekarnia z zapleczem produkcyjno – magazynowym, cukiernia z zapleczem produkcyjno-magazynowym, kuchnia, pomieszczenia biurowe, kilka pomieszczeń socjalnych (które można dobrze wykorzystać) oraz możliwość zaadoptowania mieszkania (pokój, kuchnia oraz łazienka) oraz garaż. W części piwnicznej kotłownia - piec CO na miał, węgiel i drewno..

 

Budynek wymaga remontu, jednakże daje to potencjalnemu nabywcy możliwość dostosowania lokalu do własnej działalności. Można też kontynuować działalność, która od wielu lat z powodzeniem jest prowadzona w budynku, tym samym przejąć gotową bazę klientów.

Strefa dostaw z rampą znajduje się z przodu budynku, a także plac manewrowy oraz parking.

W budynku dostępne są wszystkie media: woda (własne ujęcie), prąd (dodatkowo agregat prądotwórczy) oraz kanalizacja. Dużym atutem jest własność gruntu pod budynkiem, działka mierzy 5053 m2.

Inwestycja i zakup tej nieruchomości ma wiele korzyści. Dodatkowo zyskuje przez doskonałą lokalizację i dochodową działalność.

Punkt z wieloletnią tradycją i stałymi klientami, całkowicie wyposażony, istnieje możliwość dowolnego przebranżowienia, duży teren działki daje wspaniałe możliwości logistyczne.

 

Zapraszamy do kontaktu!


Główne cechy
Miejsce parkingowe Garaż w budynku
Dodatkowe
Ogrzewanie własne
Powrót