Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Image1 Image2 Image3

Budynek z działką do własnej aranżacji !!

Numer oferty : 3-2018
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Dom
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
75,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Prezentujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość o powierzchni użytkowej 66,36 m2, usytuowaną na działce o powierzchni 709 m2 w miejscowości Huta Kalna, w gminie Czarna Woda, w powiecie starogardzkim, w województwie pomorskim.

 

Budynek parterowy solidnej konstrukcji, wykonany z czerwonej cegły, dach pokryty blachą, niepodpiwniczony nadaje się do gruntownego remontu.

 

Składa się z trzech pomieszczeń, wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągową oraz kanalizacyjną.

 

Komin murowany z cegły ceramicznej pełnej. W ścianach znajduje się sześć okien, dodatkowo od strony południowej wzdłuż budynku rampa wyładowcza betonowa.

 

Jest gotowy projekt na adaptację budynku usługowego w budynek mieszkalny. Rozkład pomieszczeń przedstawia się następująco :

  • pokój, 24,51 m2

  • kuchnia, 10,23 m2

  • sypialnia, 12,62 m2

  • łazienka, 6,10 m2

  • korytarz, 10,80 m2

  • sień, 2,10 m2

 

Działka znajduje się w centrum wsi w całości ogrodzona przy drodze głównej z wygodnym dojazdem asfaltowym, dodatkowo otulona drzewkami świerkowymi.

 

Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki przylegającej do posesji.

 

Do najbliższego miasteczka Czarnej Wody 8 km a do powiatowego Starogardu Gdańskiego około 25 km.

 

Huta Kalna to nieduża ale malownicza miejscowość z własnym kościołem, sklepem spożywczym, linią PKS. Dużą atrakcją jest przepływająca w pobliżu (około 500 metrów) rzeka Wda, która słynie z pięknych spływów kajakowych oraz cenionych przez wędkarzy połowów pstrąga potokowego.

 

 

Jeśli szukasz spokojnego miejsca dla siebie, z daleka od miejskiego zgiełku, ciszy, lasów oraz bliskości rzeki. Jeśli nie boisz się wyzwań, wzięcia inicjatywy w swe ręce i przeprowadzenia remontu i aranżacji według swoich pomysłów i marzeń to jest to nieruchomość dla Ciebie !!

 

Nie zwlekaj !! Umów się na prezentację !!


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót