Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Image1 Image2 Image3

Dom z dużą działką w trakcie budowy !!

Numer oferty : 331-2017
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Dom
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Pomorskie - pozostałe
149,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom w stanie surowym o powierzchni mieszkaniowej 133 m2, usytuowany na działce 1936 m2, w miejscowości Stara Wiśniewka, w gminie Zakrzewo, w powiecie złotowskim, w województwie wielkopolskim.

 

Media : woda, kanalizacja, prąd na działce.

 

Nieruchomość zaprojektowana bardzo funkcjonalnie, idealna dla 4-5 osobowej rodziny.

Składa się z dwóch kondygnacji : parter - przestronny salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras, łazienka z prysznicem, garaż, kotłownia oraz wiatrołap. Pierwsze piętro - cztery sypialnie, w tym dwie z wyjściem na balkon, łazienka, oraz korytarz.

 

Nieruchomość o solidnej konstrukcji, zbudowana z dobrej jakości materiałów. Działka w całości ogrodzona.

 

 

W pobliżu zabudowa domów jednorodzinnych, z małą ilością sąsiadów, dzięki czemu panuje wokół cisza i spokój. Dojazd drogą asfaltową.

 

Wieś Stara Wiśniewka jest dużą miejscowością, pełniącą niegdyś funkcję gminy, przepływa przez nią rzeka Łużanka. W okolicy sporo prywatnych kwater agroturystycznych z uwagi na liczne lasy i okolice służące ludziom za wypoczynek. Do pobliskiego miasta Złotowa 8 km.

 

 

Oferta dla osób poszukujących nieruchomości do własnej aranżacji, duża działka, dom wolno stojący z bliskim kontaktem łona natury !!

 

Zapraszamy na prezentację !!


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót