Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Image1 Image2 Image3

Działka 3544 m2, Powałki!!!

Numer oferty : 314-2017
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Działka
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : gm. Chojnice
185,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Marzysz o wybudowaniu swojego domu z dala od codziennego zgiełku miasta? Miejscu, w którym cisza, spokój i bliskość natury będą w idealnej harmonii – to zapraszamy do zapoznania się z ofertą!!

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Powałki koło Chojnic, o powierzchni 3544 m2. Nieruchomość ma regularny kształt prostokąta. Teren równy, suchy, niezabudowany oraz nieogrodzony.

Obecnie do działki prowadzi droga polna, która istnieje w planach jako droga wewnętrzna dla domów jednorodzinnych, jakie powstaną w sąsiedztwie.

Bardzo atrakcyjna lokalizacja - z jednej strony w otoczeniu przyrody z drugiej w niewielkiej odległości od budynków mieszkalnych.

Woda, gaz i prąd w drodze.

Sąsiedztwo jest spokojne, a do centrum Chojnic jest tylko 10 km. W okolicy budują się nowe domy, mimo to dookoła jest mnóstwo zieleni. Nie można nie wziąć tej lokalizacji pod uwagę planując postawienie swojego wymarzonego domu! To również dobry teren pod inwestycję.

W okolicy wiele lasów i terenów zielonych, rozwijające się budownictwo jednorodzinne, idealne miejsce dla amatorów pieszych i rowerowych wycieczek.

Gorąco polecamy!!!


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót