Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Image1 Image2 Image3

Solidny dom z czerwonej cegły, działka 5672 m2!!!!

Numer oferty : 264-2017
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Dom
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Człuchów
105,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni ok. 105 m2 zlokalizowany w miejscowości Uniechów, w powiecie człuchowskim, w województwie pomorskim.

Rozkład pomieszczeń przedstawia się następująco:

Parter- w skład którego wchodzi: przestronny salon z aneksem kuchennym i z wyjściem na taras, dwa pokoje, łazienka z wc oraz pomieszczenie gospodarcze, które ma pełnić funkcję kotłowni.

Poddasze- jedna przestrzeń do adaptacji.

Dom budowany w solidnej technologii- czerwona cegła. Całość jest w dobrym stanie, wszystkie okna PCV, dach pokryty blachą. Budynek wymaga wykończenia, jednakże powierzchnia i układ pomieszczeń dają duże możliwości aranżacyjne. Dom o ogromnym potencjale pozwoli nowym właścicielom wykorzystać jego każdy zakątek.

Nieruchomość usytuowana na dużej działce o łącznej powierzchni 5672 m2. Ogród wokół nieruchomości to wyjątkowe miejsce, teren ten zapewnia wiele miejsca na aktywny i relaksacyjny wypoczynek. Może stanowić raj dla dzieci.

Na posesji znajdują się również; budynek gospodarczy.

Dom wymaga nakładów finansowych, jednak jego lokalizacja stwarza duże możliwości rozbudowy lub odsprzedaży części działki. W okolicy kameralne otoczenie, dużo zieleni a zarazem łatwy dojazd w każdym kierunku, szybkie połączenie z miastem Człuchów oddalonym o 18 km.

Atrakcyjna cena, nieograniczone możliwości adaptacyjne, oferta dla osób ceniących ciszę i nieskazitelną naturę!!

Serdecznie zapraszamy na prezentację!!!


Główne cechy
Budykek parterowy Poddasze Miejsce parkingowe
Dodatkowe
Ogrzewanie własne
Powrót