Wyszukiwanie

Szybki kontakt

Email:
Temat:
Wiadomość
Image1 Image2 Image3

Mieszkanie wraz z lokalem na działalność !!

Numer oferty : 232-2017
Kategoria  : Na Sprzedaż
Typ : Mieszkanie
Kraj : Polska
Województwo : pomorskie
Lokalizacja : Chojnice
260,000.00 zł.
Zdjęcia
Opis

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61,80 m2 wraz z budynkiem przeznaczonym na działalność usługową w Chojnicach.

 

Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni użytkowej 61,80 m2, usytuowane na parterze budynku mieszkalnego wolnostojącego. W skład powierzchni wchodzą salon z wyjściem na werandę, dwa pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą. Nieruchomość nie wymaga nakładów finansowych, po remoncie, budynek ocieplony, nowa stolarka okienna i drzwiowa, na ścianach gładzie, na podłogach panele. Kuchnia w zabudowie, łazienka w glazurze i terakocie z wysokiej jakości armaturą.

 

Lokal w budynku wolnostojącym usytuowany w podwórzu o powierzchni około 38 m2. W jego skład wchodzi otwarta przestrzeń oraz toaleta. Nieruchomość nowo wybudowana w bardzo dobrym stanie technicznym, możliwość prowadzenia różnego typu działalności gospodarczej. Wejście bezpośrednio z ogrodu od strony podwórka, jest miejsce na parking, w budynku glazura i terakota na ścianach, na podłogach panele.

 

W mieszkaniu ogrzewanie gazowe, kominek oraz dodatkowo ogrzewanie podłogowe w kuchni i łazience. W lokalu grzejniki elektryczne.

 

Na posesji stoi garaż murowany, znajdziemy tam również zadbany ogródek warzywny.

 

Ze względu na atrakcyjną lokalizację w centrum Chojnic, jest to idealne miejsce do zamieszkania z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej.

 

 

Własny biznes i mieszkanie w jednym, centrum miasta, lecz mimo to spokojna okolica !!

 

Nie czekaj !! Zadzwoń !!


Główne cechy
Dodatkowe
Powrót